Offroad Racing Online
0 (0)

Offroad Racing Online

Opis:

Offroad Racing Online  to zabawna gra wyścigowa , w której musisz prowadzić samochód terenowy przez różne krajobrazy, jeździć samotnie lub brać udział w zawodach.

Na starcie gracz zostaje zaproszony do odwiedzenia garażu, wybrania mapy i rozpoczęcia wyścigu. W garażu można dostosować parametry techniczne pojazdu i pompy z opcjami doboru różnych części. Nie będziesz w stanie od razu wszystkiego zmienić, musisz zdobyć wystarczającą liczbę punktów, aby wprowadzić globalne zmiany. Zgromadzoną kwotę można wydać według własnego uznania, biorąc pod uwagę proponowane taryfy. Doświadczeni kierowcy są w stanie odblokować więcej samochodów i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla rodzaju toru i pogody.

Dostosowanie się do środowiska ma kluczowe znaczenie. Upał, ulewne deszcze, opady śniegu i inne kaprysy pogodowe staną się powszechne. Różnorodność lokacji uniemożliwia też ujednolicenie stylu jazdy. Wydmy ustępują miejsca lepkim bagnom, strome wzgórza przeplatają się z równinami. Niektórzy użytkownicy wolą ostrożną jazdę z minimalnymi uszkodzeniami, inni będą chcieli umówić się na jazdę próbną w najtrudniejszych warunkach. Każdy będzie mógł cieszyć się jazdą w wybranym przez siebie formacie, a gdy zmieni się nastrój, zmienić algorytmy zachowania samochodu. Samotni mogą jeździć na łyżwach i ustanawiać rekordy bez zewnętrznych obserwatorów. Fani mocniejszych wrażeń dostaną dawkę adrenaliny od rywalizacji w trybie multiplayer.

Charakterystyczne cechy gry Offroad Racing Online:

  • ekscytujące wyścigi w trybie dla jednego i wielu graczy;
  • wiele modeli SUV-ów;
  • tuning i modernizacja transportu;
  • strome trasy z nietypowymi trasami;
  • różne warunki pogodowe i naturalne.

Ta wyścigowa gra akcji zapewnia widoki z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby. W tym drugim przypadku fotel kierowcy wygląda na pusty, co w pierwszej chwili jest zaskakujące. W każdej chwili możesz przełączać się między kamerami, co pozwala dostosować przebieg jazdy do nawyków kierowcy. Znajomy schemat sterowania i przyciągająca wzrok grafika sprawiają, że każdy wyścig jest bardziej ekscytujący. Jedź w fajny teren i pokaż swoje talenty!


Reklama

Pobierz Offroad Racing Online 0.99.10.2

Nowości w tej wersji
- New control types added: accelerometer and steering wheel. You can choose the most convenient control type in the settings menu;
- Made changes in multiplayer mode, so that it would be easier for you to find your rivals;
- Bug fixes.

Thank you for being with us.
We are waiting for your feedback.
Good luck in racing!
informacje ogólne
wersja 0.99.10.2 (200352)
Data umieszczenia 2020-06-26 13:22
rozmiar 107.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje AveCreation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/20 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |