Parking: Revolution Car Zone
0 (0)

Parking: Revolution Car Zone

Opis:

Gra Parking: Revolution Car Zone  to fajny symulator, w którym musisz wypełniać misje parkowania samochodów w miejscach wskazanych przez komputer.

Rozgrywka podzielona jest na krótkie zadania, samochód dostarczony graczowi musi stać na określonym parkingu. Ostateczna pozycja pojazdu musi w pełni odpowiadać surowym wymaganiom. Duże strzałki pomagają dokładnie określić, gdzie należy podjechać. Obszar mety zaznaczony jest dużym prostokątem. Czasami znacznie łatwiej jest jechać do przodu, ale strzałka wskazuje, że będziesz musiał jechać do tyłu. Jeśli pozycja jest nieprawidłowa, zadanie nie jest liczone, musisz powtórzyć pracę. Gdy wszystkie niuanse zostaną spełnione, na ekranie pojawi się powiadomienie o zakończeniu misji. Użytkownikowi przyznawane są do trzech gwiazdek, w zależności od jakości wyniku i tempa jego osiągnięcia.

Na etapach startowych jest dużo wolnego miejsca do manewrowania. Ponadto pojawiają się różne obiekty, które ograniczają względną swobodę kierowcy. Stożki drogowe, krawężniki i inne elementy wymuszają ostrożność. Uszkodzenie ich nie powoduje dużych problemów, ale obniża wynik. Kiedy parkujący nabierze doświadczenia i przejdzie do bardziej skomplikowanych zadań, wtedy na jego drodze staną duże przeszkody, zderzenie z innym samochodem jest bardziej niebezpieczne niż uderzenie w pachołek.

Charakterystyczne cechy gry Parking: Revolution Car Zone:

  • parkowanie samochodów na parkingach;
  • odblokowanie wielu modeli samochodów;
  • rębaki, krawężniki, inne przeszkody;
  • czyjś transport przeszkadza w zadaniu;
  • ryzyko uszkodzeń i sytuacji awaryjnych.

Symulator wymaga cierpliwości, koncentracji i przemyślanych działań z Twojej strony, ponieważ nagłe ruchy podczas takiej pracy są przeciwwskazane. Opcje odblokowania dla nowych żelaznych koni zmniejszają poczucie monotonii. Dzięki trzem kamerom przeglądowym użytkownik może znaleźć optymalne kąty do konkretnej sytuacji, dowolną ilość razy przełączać się między kamerami, aby wykonać idealny manewr. Ładna grafika i realistyczna fizyka pomagają skoncentrować się na procesie. Parkuj wszystkie dostępne samochody i zdobądź reputację najlepszego specjalisty od parkowania!


Reklama

Parking: Revolution Car Zone

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/21 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |