Scary Robber Home Clash
0 (0)

Scary Robber Home Clash

Opis:

Gra Scary Robber Home Clash  to fajna gra akcji , w której nastolatek ucieka z obozu i próbuje dać nauczkę złodziejom, którzy nagle weszli do jego domu.

Brian dorasta w rodzinie o wysokich dochodach. Jego rodzice wysłali go na obóz dla dzieci i sami wyjechali na kilka tygodni w rejs. Fakt, że w luksusowym domu nie było właścicieli, zmartwił dwóch lokalnych złodziei. Szybko dotarli do cudzej posiadłości, ale nie spieszyli się z wyciąganiem stamtąd wartościowych rzeczy: jest czas, można odpocząć i cieszyć się życiem przez tydzień lub dwa w cudownym otoczeniu. Brian już wrócił do swojego domu, rozgniewało go pojawienie się dwóch nieznanych mu mężczyzn. Facet planuje znosić nieproszonych gości, organizować dla nich różne podłości. Złoczyńcy będą żałować wejścia na to terytorium.

Pod kontrolą gracza protagonista wykonuje zadania, które wywołują napięcie i strach wrogów. Historia jest widziana z pierwszej osoby. Możesz poruszać się za pomocą joysticka, a specjalne klawisze pozwalają podnosić przedmioty, używać podniesionych przedmiotów podczas rozwiązywania następnego rebusu. Dwie osoby dorosłe o negatywnym nastawieniu mogą poważnie zaszkodzić postaci, ważne jest, aby działać dyskretnie i być ostrożnym. Jeśli którykolwiek ze złoczyńców poczuje się zagrożony lub podejrzewa pojawienie się trzeciej osoby, rozpocznie się niebezpieczny pościg. Kamera w górnym rogu ekranu pozwala na monitorowanie zachowania złodziei, ułatwiając kontrolę procesu.

Charakterystyczne cechy gry Scary Robber Home Clash:

  • eliminacja kilku złoczyńców z domu ucznia;
  • wykonywanie misji, aby skomplikować życie wrogów;
  • gromadzenie monet i gwiazd;
  • stałe monitorowanie działań złodziei;
  • szybkie podejmowanie decyzji.

Jaskrawo kolorowa grafika 3D minimalizuje horror sytuacji. Bohater bawi się i obserwuje częste obawy pewnych siebie złodziei. Jasne i szczegółowe podpowiedzi szczegółowo wyjaśniają, jakiego zadania należy się podjąć. Postać stara się zepsuć z serca. Zamiast uroczego filmu komediowego poślizgnie się horror. Mały właściciel nie pozwoli nieznajomym wjechać fajnym autem z garażu, z całych sił rozwali coś pod maską. Będzie wiele podobnych przygód, spróbuj zepsuć nerwy przestępcom i pozostać nietkniętym!


Reklama

Pobierz Scary Robber Home Clash 1.6

Nowości w tej wersji
New Easter Levels
informacje ogólne
wersja 1.6 (60)
Data umieszczenia 2022-05-21 07:40
rozmiar 54.19 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Z & K Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/22 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |