Heroes: Magic World Inferno
0 (0)

Heroes: Magic World Inferno

Opis:

Game Heroes: Magic World Inferno  - to ciekawa strategia, która obroni państwo przed atakiem zombie, zbuduje fortyfikacje, eksploruje fantastyczny świat.

Przestrzeń otoczona magią jest wypełniona wojną. Użytkownik będzie dowodził armią, wysyłał żołnierzy na turowe bitwy ze szkieletami, wampirami, czarnymi smokami i innymi złymi duchami. Na początku podane są instrukcje opisujące opcje działań w bitwach. Fundamentalne znaczenie ma rozmieszczenie oddziałów, konstrukcja taktyki poruszania się po celach. Zaleca się również budowanie różnych baz w celu ochrony terytoriów. Mocne mury pomogą przetrwać w momentach szturmów, kiedy wrogowie starannie planują atak, ale nie biorą pod uwagę pojawienia się nowego obiektu obronnego.

Gracz otrzymuje kontynuację projektu Heroes Magic z rozszerzoną listą postaci, zaktualizowaną mapą i innymi ulepszeniami. Oprócz standardowych sił bojowych, w konfrontacjach będzie aktywnie wykorzystywana magia. Cztery żywioły pomagają w walce z przedstawicielami strony antagonistycznej. Energie wody, ziemi, powietrza i ognia będą bardzo przydatne, jeśli nauczysz się ich prawidłowo używać. Jednostki też wymagają szczególnej uwagi: diabeł, cerberus, ifrit i inne postacie mają spore talenty. Konieczne jest dokładne przestudiowanie możliwości każdego typu, uwzględnienie dostępnych perspektyw aktualizacji i, na podstawie otrzymanych informacji, sformułowanie planu działania.

Charakterystyczne cechy gry Heroes: Magic World Inferno:

  • ochrona królestwa przed potworami i chodzeniem martwych;
  • szeroka gama jednostek;
  • turowe bitwy z antagonistami;
  • użycie magii żywiołów;
  • wznoszenie konstrukcji ochronnych.

Deweloper wykonał dobrą robotę przy projekcie graficznym, szczegółowe lokalizacje są interesujące do zbadania. Działalność badawcza pozwala odwrócić uwagę od wielu bitew. Jeśli panuje wojowniczy nastrój i chcesz zainicjować dynamiczne starcia, to opcja organizowania najazdów na siły wroga pozwoli ci zademonstrować naturę wojsk i dowódcy. Po regularnym podnoszeniu poziomu szeregu totemów możesz śmiało przystąpić do bitew z silniejszymi przeciwnikami. Złośliwe złe duchy już planują ataki na następne królestwo. Zanurz się w świecie fantasy i powstrzymaj szkodniki przed zrealizowaniem ich strasznych planów!


Reklama

Pobierz Heroes: Magic World Inferno 1.3.7

Nowości w tej wersji
Welcome to Heroes Inferno - Free Turn based Strategy
informacje ogólne
wersja 1.3.7 (1370001)
Data umieszczenia 2022-03-15 15:14
rozmiar 91.21 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/22 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |