Fun Run Race 3D
0 (0)

Opis:

Game Fun the Run Race 3D  - to wyścigowa kazualka, w której można biegać po dachach, podnosić kibiców, pokonywać odległości, omijać przeszkody, unikać upadku.

Oddział gracza, jednokolorowa postać, wybiega na platformę startową - dach jednego z budynków. Głównym zadaniem jest zwiększenie liczby biegaczy w drużynie do określonej liczby. Rozpoczyna się przemieszczanie się i skakanie między domami. Kiedy obok bohatera pojawią się podobne osobowości o identycznym odcieniu, musi on ruszyć obok, a reszta pobiegnie za przywódcą. W niesprzyjających warunkach liczba osób towarzyszących może się zmniejszyć. Lepiej jest ominąć kreskówkowych facetów o innym odcieniu, kolizje z nimi z pewnością przyniosą problemy. Musisz dotrzeć do mety z dużą kompanią, aby zaliczyć przejście poziomu.

Oprócz towarzyszy broni możesz zbierać monety, wymieniać je później na przedmioty bonusowe, otwierać skrzynie. Zaleca się również zbieranie gwiazdek, są one przydzielane po trzy na każdy poziom. Skoki między budynkami o różnej wysokości muszą być starannie planowane, aby nie latać z wieżowców. Czasami możesz tylko wskoczyć na określone piętro, a następnie bohaterowie wspinają się po balkonach. Liczne przeszkody również dodają złożoności, wspinanie się po sieci jest dość trudne, szereg pachołków drogowych w poprzek ścieżki również nie pozwala na spokojne dotarcie do ostatniego odcinka. Swobodny spadek jest dopuszczalny dopiero po pokonaniu ostatniego dachu na budowie. Lekkie fanfary i konfetti na ciemnym tle symbolizują pomyślne zakończenie misji.

Charakterystyczne cechy gry Fun Run Race 3D:

  • bieganie po dachach budynków;
  • powiększanie zespołu w drodze;
  • skakanie z jednego budynku do drugiego;
  • przeszkody i strefy niebezpieczne;
  • zbiór gwiazdek, inne bonusy.

Przejrzyste zadania i intuicyjne sterowanie sprawiają, że projekt jest przyjemnym zabójcą czasu dla użytkowników w każdym wieku. Projekt graficzny z minimalistycznymi elementami pomaga skupić się na głównych zadaniach. Perspektywa ulepszeń i odblokowań dla postaci w wielu kolorach zapewnia różnorodność rozgrywki z wieloma podobnymi celami. Zbierz odwagę i wyrusz w tętniącą życiem podróż przez drapacze chmur!


Reklama

Pobierz Fun Run Race 3D 20.9

Nowości w tej wersji
Improved Game Play and Performance.
Thank you for the Support.
informacje ogólne
wersja 20.9 (209)
Data umieszczenia 2020-10-11 12:08
rozmiar 44.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Timuz Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/23 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |