Archers Tale - Adventures of Rogue Archer
0.4 (4)

Archers Tale - Adventures of Rogue Archer

Opis:

Archers Tale - Adventures of Rogue Archer  to zabawna gra roguelike , w której łucznik niszczy hordy kolorowych potworów i eksploruje dziwne lochy.

Świat fantasy potrzebuje bohatera gotowego do walki z różnymi wrogami. Dzielny łucznik pod kontrolą gracza wyrusza na polowanie. Zamierza oczyścić każde miejsce z jednostek wroga, zabić każdego, kogo spotka. Aby ukończyć plan, będziesz musiał dużo się poruszać i celnie celować. Na początku przeciwników jest niewielu, misje wydają się elementarne, później stwory atakują falami, trudniej jest im się oprzeć. Niektórzy antagoniści są pozbawieni pragnienia zemsty, ale niektórzy strzelają. W tym drugim przypadku szybkość ruchu odgrywa kluczową rolę, ważne jest, aby mieć czas na przerzut w momencie, gdy celownik wroga jest już wycelowany, ale strzał nie został jeszcze oddany.

Bohater często ma do wyboru zdolności lub narzędzia, wybiera jedną z trzech opcji. Podjęta decyzja wpłynie jednoznacznie na dalszą taktykę działań; korekty manewrów dokonywane są z uwzględnieniem nowych umiejętności i przedmiotów. Zabite potwory pozostawiają po sobie łupy, które automatycznie wpadają do skarbonki postaci po zakończeniu prac w każdej lokacji. Widok z góry pozwala zobaczyć niemal całą lokalizację i ocenić perspektywy. Kostki i inne stosunkowo duże obiekty stają się zarówno przeszkodą, jak i elementem schronienia. Ważne jest, aby poprawnie używać wszystkiego w polu widzenia.

Charakterystyczne cechy gry Archers Tale:

  • łucznictwo na ośmiornicach, szkieletach, różnych potworach;
  • losowe generowanie witryn;
  • nowe funkcje i boostery do wyboru;
  • unikanie ataków odwetowych;
  • znalezienie równowagi między ruchem a ogniem.

Fabuła nie zobowiązuje deweloperów do tworzenia grafik w ciemnych kolorach. Lochy okazały się dość jasne, a przeciwnicy mogą pochwalić się jaskrawym kolorem. Zasada kontroli jest standardowa dla proponowanego gatunku: postać albo biegnie po lokacji, albo atakuje. Strzelanie odbywa się automatycznie, użytkownik musi tylko pokierować oddziałem. Z każdym poziomem rośnie liczba antagonistów na stronie, a ich umiejętności stają się potężniejsze. Spróbuj zaskoczyć swoich wrogów niesamowitym poziomem pompowania i szybkością reakcji!


Reklama

Pobierz Archers Tale - Adventures of Rogue Archer 0.3.31

Nowości w tej wersji
Technical fixes
informacje ogólne
wersja 0.3.31 (904)
Data umieszczenia 2021-01-26 07:22
rozmiar 83.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/23 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |