Opis:

Antarctica 88  to zręcznościowa gra typu horror , w której musisz zabić wielu wrogów, rozwiązywać zagadki, uporać się ze znalezionymi przedmiotami po zdobyciu stacji Antarktydy przez potwory.

Grupa naukowców przez pół roku badała prehistoryczne skamieniałości w lodzie Antarktydy. Badacze nie kontaktowali się przez ostatnie półtora miesiąca. Podejmuje się decyzję o wysłaniu czterech ratowników na teren badań. Użytkownik steruje jednym z ratowników. Po przybyciu na miejsce panuje przerażenie: wszędzie krążą ogromne potwory, zajęły stację i teraz tu się osiedlają. Ucieczka może doprowadzić do opanowania całej planety przez potwory, musisz zniszczyć wszystkich i spróbować uratować swoje życie.

Strzelanka science fiction jest pełna wrogów o różnym kalibrze, ponieważ wachlarz dostępnych broni pozwala poradzić sobie z każdym. Będziesz musiał stale zabijać, ponadto użytkownikowi oferowane są ciekawe zadania. Znalezione przedmioty mogą być przydatne w nieoczekiwanych momentach. Ważne jest, aby dokładnie zbadać obszar, skupić się na szczegółach. Jeśli będziesz postępować we właściwym kierunku, zgodnie z podpowiedziami, możesz zorientować się w dalszych manewrach. Imprezy odbywają się zarówno na stacji, jak i na zewnątrz. Przygotuj się do stawienia oporu wszędzie, w razie potrzeby użyj skutera śnieżnego.

Charakterystyczne cechy gry Antarctica 88:

  • krwawe bitwy z potworami;
  • przerażająca różnorodność antagonistów;
  • fajny arsenał broni;
  • zbieranie przedmiotów, rozwiązywanie zadań;
  • kilka opcji zakończenia.

Mieszanka gatunków strzelanek i questów jest renderowana w trójwymiarowej oprawie graficznej. Fabuła fabuły już Cię niepokoi, ale rozwój historii jest nie mniej zaskakujący. Twórcy pomyśleli o wielu rodzajach zakończeń, w zależności od jakości misji i stylu podejmowania decyzji. Im więcej scenariuszy uda ci się odkryć, tym bardziej kompletny będzie scenariusz, który należy złożyć z małych fragmentów. Ścieżka dźwiękowa potęguje napięcie i dodaje atmosfery paniki. Niezrozumiałe dźwięki i nagłe krzyki na ogólnym tle stają się naturalne. Spróbuj odkryć wszystkie sekrety koszmaru na biegunie południowym!


Reklama

Pobierz Antarktyda 88 1.4.7

Nowości w tej wersji
Merry Christmas and a Happy New Year, friends! ? Enjoy your trip to Antarctica! ??
Don't miss the release of our new online horror - Mimicry. The game will be released in the coming days! ?
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (95)
Data umieszczenia 2021-12-24 01:29
rozmiar 111.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/24 10:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |