Pool Ride - Water Park Racing Gra
0 (0)

Pool Ride - Water Park Racing Gra

Opis:

Pool Ride - Water Park Racing  to sportowa gra zręcznościowa , w której musisz jeździć na zjeżdżalniach w ekstremalnych parkach wodnych. Staraj się nie schodzić z drogi.

Wirtualny park wodny jest gotowy na przyjęcie każdego i naładowanie szaloną energią. Oddział gracza jedzie po torach wodnych, w krótkim czasie stara się pokonać duży poślizg i pozostać na pożądanej trajektorii. Po drodze będziesz musiał zestrzelić inne osoby, które spokojnie płyną po drodze. Zaleca się również wybieranie boosterów, gromadzenie monet, aby zwiększyć punkty. Możesz brać udział w wyścigach lub przechodzić trudne testy, sprawdzić się na odwagę i prawidłowe zachowanie w niebezpiecznych sytuacjach.

Deweloper proponuje trudne trasy, niektóre z nich są skopiowane z najniebezpieczniejszych przejażdżek na planecie. Najpierw musisz ćwiczyć na mniejszych dystansach, przyzwyczaić się do niuansów kontroli. Jeśli masz doświadczenie, możesz przejść do trudnych testów. Wiele konstrukcji znajduje się na znacznych wysokościach w powietrzu. W momentach zjazdu z toru na ułamek sekundy można poczuć się jak ptak, ale wtedy pojawia się chęć tylko prawidłowego wylądowania, powrotu na wybraną drogę. W razie potrzeby możesz wymienić postać, dostosować strój oddziału. Bohater będzie nieustannie podejmował wyzwania i zjeżdżał po stokach wodnych ze sporym zagrożeniem dla życia.

Charakterystyczne cechy gry Pool Ride:

  • ekscytujące surfing w parku wodnym;
  • kilka dostępnych postaci;
  • tryby testowe i wyścigowe;
  • różnorodne trasy z niebezpiecznymi atrakcjami;
  • zbieranie boosterów, kumulacja punktów.

Wielbiciele sportów ekstremalnych na zjeżdżalniach będą zadowoleni z poziomu ryzyka i skali doznanych emocji. Kolorowa szczegółowa grafika pozwala dokładnie obserwować, co się dzieje i zobaczyć każdą chwilę, nawet przy gwałtownym rozwoju wydarzeń. Ślizgi z ostrymi zakrętami nadają się do nauki trików, doskonalenia umiejętności pływania. Ustanów rekordy tempa pokonywania zalanej wodą drogi, zdobądź zasłużone brawa od tych, którzy wolą bardziej pasywny odpoczynek, ale z radością spojrzą na wyniki innych osób.


Reklama

Pobierz Pool Ride - Water Park Racing Gra 2.2

informacje ogólne
wersja 2.2 (13)
Data umieszczenia 2021-01-26 08:22
rozmiar 36.13 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/24 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |