Nature Strikes Back
0 (0)

Opis:

Game Nature Strikes Back to coś pomiędzy typowym formatem „Merge” pilotów a pełną ochroną wieży! Generalnie pomysł nie jest zły, choć nie nowy, ale obiektywnie taki projekt nie jest odpowiedni dla każdego fana jednego lub drugiego gatunku. Na czym dokładnie polega haczyk, powiemy ci dalej.

A grę przygotowali w studiu Digital Will Inc., któremu jeszcze się nie udało, bo to ich pierwszy projekt. Niemniej jednak przynajmniej komponent wizualny był tutaj wyraźnie dopracowany, gra wygląda soczyście, ma świetną animację, a przy waszym wsparciu projektu studio prawdopodobnie wyda coś jeszcze, coś poważniejszego.


Wróćmy jednak do tego, co dzieje się na ekranie. I wszystko jest tam proste, jak w każdej innej grze w formacie TD. Masz obszar, na którym znajdują się obrońcy (w naszym przypadku są to zabawne rośliny) i drogę, po której będą się poruszać napastnicy. Jedyna różnica polega na tym, że jeśli w klasycznej wersji najczęściej wybierałeś lokalizację „wież”, to w tym przypadku wszystkie będą skupione na obszarze 4 na 4 kwadraty, z których połowa jest początkowo zablokowana, a odblokowanie wymaga waluty w grze. Jeśli wcześniej, aby zwiększyć moc "wieży", potrzebne były fundusze, aby ją ulepszyć, teraz dzieje się to zgodnie ze zwykłym formatem łączenia dwóch identycznych elektrowni, które zamieniają się w jedną nową, potężniejszą.

Więc jaki jest haczyk?

Jeśli jesteś fanem klasycznych gier TD, to wyraźnie brakuje Ci złożoności, nie ma gdzie pokazać umiejętności taktycznych. Oczywiście projekt przeznaczony jest dla szerszej publiczności i śmiało można go nazwać casualowym.

Jeśli jesteś fanem spokojnych, wyważonych klikerów, co również jest klasycznym podejściem, to też go tu nie ma, ponieważ wciąż jest pewna dynamika i im szybciej połączysz "wieże", tym większe szanse na wygraną.


Cechy gry Nature Strikes Back na Androida:

  • Ładna grafika, świetna animacja;
  • Prosta, nieskomplikowana rozgrywka;
  • Ciekawe połączenie gatunków clicker i tower defense;
  • Gra jest jednocześnie swobodna i dynamiczna.

Wady gry:

  • W efekcie żaden z gatunków nie przeważa, co wprowadza pewną niepewność;
  • Jest reklama;
  • Zakupy też mają swoje miejsce, jak w każdym klikerze.

Podsumowując: jak już napisaliśmy, gry Nature Strikes Back trudno przypisać do jednego lub drugiego gatunku, ponieważ odebrała coś od każdego z dawców, tracąc główne cechy każdego z nich. Jednak projekt jest nadal grywalny, piękny i całkiem wykonalny.


Reklama

Pobierz Nature Strikes Back 2.1.0

Nowości w tej wersji
Thank you as always for helping the Guardians Defend Nature!

- small bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (2100)
Data umieszczenia 2021-04-09 18:51
rozmiar 30.04 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/25 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |