Touchdown Master
0 (0)

Opis:

Touchdown Master  to sportowa gra zręcznościowa , w której pokonujesz przeszkody, zbierasz monety i planujesz idealny rzut piłką, aby otrzymać cenną nagrodę.

Użytkownik steruje sportowcem trzymającym piłkę do futbolu amerykańskiego. Nie ma ryzyka zgubienia sprzętu sportowego, ważniejsze jest przebiegnięcie dystansu z jak najmniejszymi uszkodzeniami i rzucenie przedmiotu jak najdalej. Po drodze bohater gromadzi monety i zderza się z różnymi postaciami na torze przeszkód. Osobowości czerwone będą wrogami, a zielone - towarzyszami. Skrzyżowanie z czerwonymi doprowadzi do utraty jednego z trzech żyć, ale zielone mogą wziąć na siebie trochę kłopotów, jeśli drużyna zostanie zebrana na czas.

Facet automatycznie przesuwa się do przodu, trzeba skorygować kierunek jego ruchu, przesunąć palcem w lewo lub w prawo. Musisz przeskakiwać nad wrogami, a także ruchomymi i statycznymi przeszkodami. Jeśli przed nami będzie mnóstwo przeszkód, to w oddali skoku zawisną z góry balony, lotnia lub inny sprzęt. Konstrukcja pozwoli ci przelecieć przez niebezpieczną część ścieżki, a następnie wylądować i kontynuować poruszanie się po lądzie. Na mecie musisz wybrać optymalny moment do rzutu i zakończyć misję, gdy specjalna strzałka znajdzie się na jasnozielonym tle.

Charakterystyczne cechy gry Touchdown Master:

  • krótki bieg, po którym następuje wyrzucenie piłki;
  • omijanie pułapek i przeszkód;
  • ryzyko zderzenia z rywalami;
  • Pozostały 3 życia;
  • ulepszenie siły rzutu i czasu biegu.

Wieloboczny styl grafiki nadaje projektowi szczególnego uroku. Deweloper był mile zaskoczony wysokiej jakości fizyką z epickimi upadkami podczas pokonywania drogi z przeszkodami. Za monety można kupić ulepszenia, zwiększyć siłę rzutu, zmienić tempo biegu. Gdy piłka trafi w określony punkt, możesz liczyć na bonus i zdobycie gwiazdek na koniec poziomu. Dynamika sytuacji zmusza do utrzymywania napięcia. Motyw sportowy odróżnia arkadę od jej analogów, uatrakcyjnia ją, choć zadania dla gracza są standardowe. Pomóż bohaterowi przebiec wszystkie proponowane odległości, pokaż jak najlepsze rezultaty bez kontuzji i strat!


Reklama

Pobierz Touchdown Master 2.0.26

Nowości w tej wersji
Game improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.0.26 (45)
Data umieszczenia 2021-06-12 19:02
rozmiar 61.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/26 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |