Herelone: ​​Mysterious Adventure Escape
0 (0)

Herelone: ​​Mysterious Adventure Escape

Opis:

Game Herelone: ​​Mysterious the Escape the Adventure  - to zabawna gra logiczna, w której bohater będzie musiał wrócić do domu i zrozumieć przyczyny swojego upadku w nieznanym wszechświecie.

Postać obudziła się w dziwnym miejscu bez najmniejszego wspomnienia, jak udało mu się tu dostać. Na poziomie podświadomości istnieje poczucie, że musisz pilnie uciec z tego świata, ale będzie to wymagało rozwiązania wielu zagadek i ustalenia, co sprowadziło tu podróżnika. Lokalizacje należy dokładnie zbadać, zrozumienie sytuacji przyspieszy poszukiwanie rozwiązań. Większość obiektów może wchodzić w interakcje. Względnie małe przedmioty można podnieść, zostaną wyświetlone w dolnym panelu i później przydadzą się do rozwiązania kolejnego zadania.

Fabuła z tajemniczymi fragmentami często sprawia, że ​​zatrzymujesz się i odnajdujesz związek między wydarzeniami. Specjalne notatki pomogą ci ułożyć wszystko w jedną układankę. Musisz opuścić miejsce przez jasno świecący portal. Po wykonaniu zadań w jednym obszarze możesz przejść bezpośrednio do innego. Las, lochy, góry, ogniste lawy, kwietne łąki i inne estetyki natury czekają na odważnego podróżnika. Ekscytujące misje pozwalają spędzić dużo czasu w procesie treningu logicznego myślenia. Ale perspektywa zamknięcia portalu sprawia, że ​​jesteś nerwowy i szybszy.

Funkcje Herelone: ​​Mysterious Adventure Escape:

  • ucieczka z mistycznego świata;
  • rozwiązywanie zagadek przy użyciu różnych przedmiotów;
  • wiele zamkniętych drzwi;
  • odblokowywanie obszarów przestrzeni w ogromnym świecie;
  • wyjaśnienie mistycznej historii.

Przygodowa gra FPS wymaga od użytkownika zanurzenia się w mistycznej atmosferze. Aranżacja muzyczna doskonale uzupełnia tajemniczą oprawę. Jeśli pojawią się trudności lub zadanie wydaje się ślepe, możesz skorzystać z podpowiedzi. Dopuszczalne jest również pominięcie układanki, użytkownik samodzielnie określa algorytm zachowania. Duży otwarty świat podzielony jest na lokacje z portalami, przez które można znaleźć drogę do domu. Odkryj sekrety, zdobądź prawo do ucieczki!


Reklama

Pobierz Herelone: ​​Mysterious Adventure Escape 1.45

informacje ogólne
wersja 1.45 (45)
Data umieszczenia 2020-07-26 15:37
rozmiar 71.81 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Elucard na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/26 12:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |