Rite of Passage: Hide and Seek
0 (0)

Rite of Passage: Hide and Seek

Opis:

Game Rites of Passage: Hide Event and the Seek  - magiczna misja polegająca na wyszukiwaniu przedmiotów, używaniu ich do rozwiązywania problemów, rozwiązywania tajemnic przeszłości.

Nieszkodliwa, dziecinna zabawa w chowanego przerodziła się w wielką tragedię: gęsta mgła nagle ogarnęła wszystkich graczy, tylko jednej dziewczynie udało się uciec. Jej ojciec pobiegł szukać swojego najmłodszego syna i zniknął. Zrozpaczona matka postanowiła przenieść się do innej miejscowości. Tam wychowała córkę. Użytkownik zaczyna interweniować po pogrzebie tej kobiety. Córka już dorosła, to z jej twarzy opowiada się mroczna historia o przeszłości. Podczas sprzątania domu matki dziewczyna zajrzała do skrzynki pocztowej i znalazła list od taty. Musimy się dowiedzieć, dlaczego długo milczał, co było podyktowane odległością od bliskich. Niebezpieczna wycieczka do miasta dzieciństwa pomoże odkryć sekrety.

Sprzątanie strychu doprowadziło do szeregu odkryć - było kilka listów od taty, ale rodzice ukrywali komunikację przed córką. Udało nam się też odkryć szereg innych przydatnych rzeczy, sformułować pewne pytania i już z nimi ruszyliśmy. Opuszczona osada okazała się nieprzyjazna. Okropnie cichy, pokryty śniegiem teren zdawał się ostrzegać przed zagrożeniami. W ciszy możesz zmierzyć się z wieloma łamigłówkami, mini-grami i zadaniami wymagającymi uwagi, koncentracji i cierpliwości. Bohaterka jest gotowa przejść przez wszystko, aby wyjaśnić niuanse dawnej sytuacji i odkryć globalne sekrety.

Charakterystyczne cechy gry Rite of Passage:

  • mistyczna podróż do dzieciństwa;
  • zagadki, poszukiwania ukrytych przedmiotów;
  • możliwość odblokowania dodatkowego rozdziału;
  • bolesne wspomnienia i próby objawień;
  • eksploracja zamarzniętego miasta.

Projekt cieszy szczegółowe lokalizacje i mnóstwo drobnych przedmiotów. Wysokiej jakości grafikę uzupełnia dźwiękowy projekt, który dokładnie oddaje nastrój świeżo upieczonego detektywa. Fabuła jest przerażająca i hipnotyzująca, chcę to rozgryźć, znaleźć idealne rozwiązanie dla każdej zagadki. Znalezienie szczęścia duchowego dla bohaterki jest całkiem możliwe. Po wykonaniu głównych misji otworzy się dodatkowy rozdział z pozytywnymi i pocieszającymi nutami. Pomóż podopiecznemu zrozumieć przeszłość i śmiało wkraczać w przyszłość!


Reklama

Pobierz Rite of Passage: Hide and Seek 1.0.7

Nowości w tej wersji
This application is updated regularly to improve its functions and features. The current version includes a range of optimizations and bug fixes designed to improve performance and stability.
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (21020501)
Data umieszczenia 2021-11-06 10:45
rozmiar 28.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/27 11:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |