Horse Legends: Epic Ride Game
0 (0)

Horse Legends: Epic Ride Game

Opis:

Game Horse Legends: the Game of Epic Ride  - to fajny symulator, który będzie brać udział w zawodach jeździeckich, wygrywać i zdobywać nagrody pieniężne.

Młoda bohaterka z dala od cywilizacji przekonuje, że wieś jest jeszcze nudniejsza niż zgiełk miasta. Nagle, znikąd, pojawia się przystojny facet i zaprasza dziewczynę, by spróbowała swojego szczęścia w zawodach jeździeckich. Ciekawy pomysł natychmiast rozbrzmiał w sercu dziewczyny. Teraz musisz wybrać konia i zrealizować swoje plany na dystansach startowych. Początkowo dla nowego jeźdźca dostępnych jest kilka koni. Gdy uda Ci się zarobić, będzie można pozyskać przedstawicieli różnych ras. Na swój szczęśliwy moment czeka ponad pięćdziesiąt zwierząt. Każda rasa ma swoje własne cechy i wyjątkowe talenty, należy je rozwijać i dobierać optymalne ulepszenia.

Trasy z przeszkodami w pierwszych etapach są dość proste. Dzięki nim można przyzwyczaić się do niuansów zarządzania, nauczyć się monitorować stan koni. Ważne jest, aby mieć czas na pokonanie dystansu, zanim zwierzę wyczerpie się energia, aby uniknąć wyczerpania upadku tuż przed metą. Później nowe strony zostają odblokowane, a zajęcia sportowe obejmują podróże po Ameryce. Na podstawie wyników pokonywania każdej trasy możesz zająć określone miejsce w rankingu, zarobić dodatkowe środki. W miarę rozwoju Twojej kariery sportowej musisz pracować nad modernizacją samej farmy, wznoszeniem nowych budynków i rozbudową stajni.

Charakterystyczne cechy gry Horse Legends:

  • udział w jeździectwie, atmosfera współzawodnictwa;
  • odblokowywanie torów z przeszkodami;
  • zbieranie koni z indywidualnymi umiejętnościami;
  • tresura zwierząt;
  • budowa obiektów w stajni.

Koniom ważne jest zapewnienie komfortu, dobrze odżywione zwierzę jest bardziej podatne na trening, łatwiej jest przygotować je do występu. Na farmie możesz wyposażyć szklarnie, zbudować młyn, siać plony i robić inne rzeczy. Facet, który wpadł na pomysł, aby rozpocząć taką działalność, jest zawsze obecny. Oferuje opcje wydawania pieniędzy, proponuje scenariusze działań priorytetowych. Prosta fabuła i ładna grafika przyciągają użytkowników w różnym wieku. Wychowaj nowe legendy jeździeckie!


Reklama

Pobierz Horse Legends: Epic Ride Game 1.0.9

Nowości w tej wersji
Bug fixes for smoother playing
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (109)
Data umieszczenia 2022-01-09 04:58
rozmiar 64.44 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/27 13:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |