Wormster Dash
0 (0)

Opis:

Gra Wormster Dash to na pierwszy rzut oka zwykła gra zręcznościowa na Twojego androida, wykonana w czarno-białej stylistyce iz pewnym naciskiem na klasykę gatunku, jednak jej główną cechą, dzięki której zwróciliśmy na nią uwagę, jest trudny do osiągnięcia wysoki poziom trudności z wielu dzisiejszych projektów.

Grę przygotowaliśmy w studiu GAMELAB Zrt., W związku z czym jest to dopiero trzeci projekt, który jest najpopularniejszy i najbardziej rozwinięty w porównaniu z resztą. I to też jest płatne ... Pod koniec lipca twórcy zaoferowali tylko 3 dni dla tych, którzy chcieli pobrać grę za darmo, po czym skończyło się freebie i przydzielono symboliczną kwotę 0,5 $, za którą grę można dostać już dziś. Należy jednak od razu zaznaczyć, że kwota jest niewielka, dodatkowo gra nie zawiera żadnych dodatkowych zakupów i reklam, więc układ wygląda całkiem rozsądnie.

Czas jednak abstrahować od wskaźników liczbowych i przyjrzeć się rozgrywce, ponieważ to on jest odpowiedzialny za to, co się dzieje.

Fabuła gry stała się dość prosta i nieskomplikowana - podczas wykopalisk w świętych miejscach twój bohater przeszkodził strasznemu potworowi i jest teraz zmuszony do ucieczki. Droga do zbawienia będzie przebiegać przez szereg niebezpiecznych pułapek i przebiegłych przeszkód. Rozpadający się świat dookoła, spadające bloki, przedmioty, które można zniszczyć lub przesunąć - to wszystko dla Ciebie i przetestowania Twojej uwagi, którą tutaj trzeba będzie jak najpełniej rozkręcić.

Nawiasem mówiąc, w grze jest tylko jedno miejsce, ale jest na to jasne wytłumaczenie - wszystko, co widzisz na ekranie, zostało ręcznie narysowane na papierze. Następnie rysunki zostały animowane, a rezultatem była ta gra.


Cechy gry Wormster Dash na Androida:

  • Niepowtarzalny styl wizualny - wszystko jest rysowane na papierze;
  • Wysoki poziom trudności, to nie jest zwykła platformówka;
  • Wiele trudnych pułapek i przeszkód;

  • Nasycony i szczegółowy świat fantasy;
  • Żadnych reklam ani zakupów, które Ci pomogą.

Wady gry:

  • W tej chwili projekt jest opłacony i będzie kosztował każdego 0,50 USD;
  • Z oczywistych względów jest tylko jedna lokalizacja.

Konkluzja: czy Wormster Dash jest wart swojej ceny? Zdecydowanie tak. Nawet jeśli ta sama lokalizacja szybko się znudzi, mijanie jej lub próba zrobienia tego przyniesie Ci niezapomnianą przyjemność ...


Reklama

Wormster Dash

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/28 10:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |