Opis:

Game Zombie HD City  - jest to apokaliptyczna strzelanka, w której musisz bronić się przed tłumami zombie, aby przeżyć szalone ostrzał.

Przyczyny ostrego wybuchu wirusa i nagłego zbliżania się końca świata pozostały za kulisami. Totem gracza musi uciec z miasta i zabić wszystkie zombie po drodze. Hordy przeciwników zbliżają się do postaci, należy ich w odpowiednim czasie zneutralizować, aby nie dopuścić do zbytniego zbliżenia się. Strzelanie automatyczne nieco upraszcza misje, pozwala na obsługę jedną ręką. Po wycelowaniu przez celownik możesz liczyć na wyraźne strzały podopiecznego. Nieograniczona amunicja początkowo stwarza fałszywe poczucie wszechmocy, ale chwile przeładowania rozpraszają nieuzasadnioną pewność siebie. Liczbowa przewaga drugiej strony również wywołuje u Ciebie nerwowość.

W pierwszych etapach otrzymujesz stosunkowo prostą broń, aby poradzić sobie z niewielką liczbą wrogów. Stopniowo hordy zombie powiększają się, strzelec zyskuje doświadczenie. Odblokowanie mocniejszych modeli broni trzech typów pozwala na aktywniejsze zachowanie, aby szybko zidentyfikować wroga na znaczne odległości. Granaty i inne przedmioty pomocnicze pomagają lepiej wykonywać misje i zyskać na czasie.

Charakterystyczne cechy gry Zombie City HD:

  • strzelanie do tłumów chodzących trupów;
  • ręczne celowanie, automatyczne ostrzał;
  • odblokowanie dużego arsenału broni;
  • użycie granatów i innych elementów;
  • losowe umiejętności.

Projekt zaskakuje różnorodnością twarzy wroga o różnych stylach zachowania. Perspektywa roli ofiary chodzącego trupa jest bardzo irytująca, sprawia, że ​​koncentrujesz się na rozgrywce, zapominasz o rozpraszaniu uwagi. Użytkownik musi śledzić rozwój działki, aby poruszać się w dynamicznej sytuacji. Grafika animowana podkreśla nierealność scenariusza. Oprócz antagonistów w mieście możesz krzyżować się ze wspierającymi bohaterami, wykorzystywać ich unikalne umiejętności. Każdy pokonany wróg wnosi dodatkowe fundusze do skarbonki, obfitość złotych monet motywuje do szybkich decyzji i bezwzględnych represji. Spróbuj wytępić wszystkie zombie i uciec z zainfekowanej osady!


Reklama

Pobierz Zombie City HD 1.1.2

Nowości w tej wersji
New levels and better treasure chest rewards are available.
Optimize monster value and fix some bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (11)
Data umieszczenia 2020-09-20 15:56
rozmiar 43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/28 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |