Kosmonavtes: Academy Escape
0 (0)

Kosmonavtes: Academy Escape

Opis:

Gra Kosmonavtes: the Escape Academy  - to fascynująca misja, w której studiuje w Akademii Kosmicznej, poszukuje obiektów, rozwiązuje zagadki i marzy o lotach międzyplanetarnych.

Na Ziemi pozostało niewiele zasobów, więc scenariusz kolonizacji innych terytoriów zaczął być dokładnie rozważany. Specjalna akademia przygotowała osobny program szkoleniowy przygotowujący ludzi do osiedlenia się w kosmosie. Główna bohaterka Vala została przyjęta do wymarzonej instytucji edukacyjnej. Teraz kadetka musi ciężko pracować, aby zdobyć dyplom i rozwinąć karierę astronautki. W przyszłości możesz zebrać drużynę i wylecieć z Układu Słonecznego. Użytkownik pomoże w szkoleniu i rozwiązywaniu wielu problemów.

Brak timerów i innych ograniczników czasu pozwala na samodzielne określenie tempa działań. Projekt podzielony jest na rozdziały, w których dziewczyna będzie musiała zbierać przedmioty, pokonywać lub usuwać przeszkody, zajmować się zagadkami. Pomocne będzie również znalezienie logicznych powiązań między różnymi zadaniami. Wśród obowiązkowych celów będzie przygotowanie żywności hydroponicznej, przetrwanie w trudnych warunkach, udzielenie pomocy kolegom w nagłych wypadkach. Podróż w uszkodzonym symulatorze spacerów kosmicznych często wywołuje niepokój i znacznie poprawia umiejętności kadeta.

Charakterystyczne cechy gry Kosmonavtes: Academy Escape:

  • zagadki i łamigłówki kosmiczne;
  • zbieranie różnych przedmiotów na miejscu;
  • zastosowanie znalezionych elementów do rozwiązywania zadań;
  • kompleksowe uczenie się, trening umiejętności;
  • wielkoskalowe plany kolonizacji różnych planet.

Eksplorując lokacje można przez długi czas podziwiać estetykę uniwersum. Akwarelowa oprawa graficzna zanurza gracza w wyjątkowej atmosferze, pozwala zagłębić się w misje związane z fabułą. Miejsca zmieniają się w stylu slajdów, podpowiedzi tekstowych i dialogów z innymi postaciami, które pomagają skupić się na szczegółach. Dziewczyna ma wielkie plany, ale teraz ważne jest, aby skupić się na nauce, rozwijać myślenie. Pomóż podopiecznemu przejść przez kompleksowe przygotowanie do przyszłych działań w dziedzinie astronautyki!


Reklama

Pobierz Kosmonavtes: Academy Escape 1.0.2

Nowości w tej wersji
The long awaited sequel of Kosmonavtes: Escape Reality is here!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (7)
Data umieszczenia 2020-09-28 18:17
rozmiar 39.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/29 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |