Blue Dungeon - Tear Defense
0 (0)

Blue Dungeon - Tear Defense

Opis:

Playing the Blue of Dungeon - the Tear Defense  - to ciekawa strategia, w której można poszerzyć oddział wróżek i wysłać je do konfrontacji serc wypełnionych łzami.

Na początku użytkownik kontroluje jedną wróżkę, ona magiczną różdżką chroni główną drogę przed nadjeżdżającymi sercami według przejrzystego algorytmu. Urocza bohaterka nie ma prawa się ruszać, stoi na pewnym odcinku ścieżki i stara się uniemożliwić antagonistom penetrację głębiej w głąb terytorium. Długo nie da się poradzić samotnie, skuteczna praca odblokuje inne wojownicze piękności. Spośród dostępnych punktów możesz wybrać lokalizację kolejnego oddziału.

Wrogowie poruszają się po cienkiej zakrzywionej linii, wróżki są w stanie zniszczyć ich ciosami magicznych różdżek. Na środku ekranu, pomiędzy zakrętami drogi, znajduje się prostokątny obszar, na którym wyświetlają się dostępni wojownicy. Deweloper przewidział możliwość ulepszania dziewcząt i ich arsenału bojowego za pomocą algorytmu scalania, które odbywa się w tym samym prostokącie. W dolnym panelu jest duża łza, jej wypełnienie wskazuje na możliwość przywołania nowych wróżek. Na górnym panelu znajdują się liczniki zabitych wrogów i dodatkowe przedmioty w skarbonce. Również w górnym rogu możesz zobaczyć, jaki rodzaj fali próbuje teraz przedostać się wzdłuż upragnionej linii. Co piąta fala symbolizuje bossa, a zwycięstwo nad nim przynosi ogromne bogactwo.

Charakterystyczne cechy gry Blue Dungeon - Tear Defense:

  • walcząc z sercami zalanymi łzami
  • zbieranie wróżek gotowych do walki;
  • ulepszanie postaci i dodatkowych narzędzi;
  • opcje łączenia w celu uzyskania aktualizacji;
  • odblokowywanie fajnych czarodziejów.

Strategia stanowi ciekawe połączenie gatunku tower defense i schematu scalania. Urocza grafika nadaje projektowi zjawiskowego charakteru. Wróżki walczą automatycznie, użytkownik musi martwić się o wyrównanie sił i poziom ulepszeń każdego totemu. Jeśli potężnemu wrogowi uda się przejść całą drogę i ukryć się, niektóre wskaźniki drużyny obrońców znacznie się zmniejszą. Rozwijaj swoje czarodziejki i ustalaj najlepsze sposoby osiągnięcia wspaniałych celów metodami walki!


Reklama

Pobierz Blue Dungeon - Tear Defense 1.6

Nowości w tej wersji
bug fix
informacje ogólne
wersja 1.6 (11)
Data umieszczenia 2020-12-30 07:49
rozmiar 27.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje POOM GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/29 12:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |