Projekt domu: Mój
0 (0)

Opis:

Game Home Design: the My Dream Home Lottery  - to zabawna gra logiczna, w której musisz wybrać projekt luksusowych pokoi, aby rozwiązać problemy polegające na dodaniu trzech lub więcej elementów w linii prostej.

Użytkownik działa jako projektant, tworząc wspaniałe otoczenie w nowym domu zwycięzców loterii. Historie zaczynają się od zachwytu oszołomionych zwycięstwem ludzi. Następnie możesz krótko zapoznać się z planami przyszłych najemców na nowym terytorium, a następnie przystąpić do prac naprawczych, wykończeniowych i projektowych. Profesjonalny projektant ma pełną swobodę w podejmowaniu decyzji, każdy wybór będzie pozytywnie odbierany przez klientów. Za pomocą prostych kliknięć możesz ułożyć nową podłogę, wykonać inne uciążliwe prace i postawić nowoczesne meble. Do wyboru jest kilka rozwiązań, za efekt odpowiada projektant użytkownika.

Główną trudnością, z którą nieustannie boryka się bohater, jest brak funduszy. Zachęcamy ich do zarabiania w procesie przemyślenia zagadek „trzy w rzędzie”. Konieczne jest przesuwanie identycznych figur w jednej linii, aby uzyskać częste eksplozje. Aktualizacja elementów w komórkach pozwala wielokrotnie zmieniać taktykę. Liczba ruchów jest ograniczona, aby znaleźć rozwiązania, musisz użyć boosterów i innych dostępnych akceleratorów. Często pojawia się dodatkowe zadanie, polegające na odblokowaniu określonej rzeczy ukrytej w określonych komórkach. Arbitralne przemieszczanie jakichkolwiek figur i ich połączenie z dala od niezbędnych obiektów nie jest wskazane.

Charakterystyczne cechy gry Home Design: My Lottery Dream Home:

  • proste łamigłówki „trzy w rzędzie”;
  • zarabianie złotych monet;
  • odblokowanie narzędzi roboczych;
  • remont i przebudowa lokalu w stylu nowoczesnym;
  • dekoracja wnętrz w luksusowych domach.

Intuicyjne sterowanie i przejrzyste zadania sprawiają, że projekt jest bardzo atrakcyjny dla graczy. Ładna grafika i mnóstwo sposobów na ukończenie misji pozwalają każdemu pokazać swoje talenty projektowe. Meble, lampy, różne wykończenia i inne realistyczne elementy dekoracji pomagają stworzyć niepowtarzalną atmosferę w willach i rezydencjach. Fascynujące historie właścicieli domów inspirują do eksperymentów. Spróbuj zrealizować najśmielsze pomysły na wnętrze!


Reklama

Pobierz Projekt domu: Mój 1.3.50

Nowości w tej wersji
New episodes have been updated. We fixed the bug and redecorated the house.
informacje ogólne
wersja 1.3.50 (170)
Data umieszczenia 2022-04-17 01:45
rozmiar 96.47 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje CookApps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/30 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |