Family Mysteries 3: Criminal Mindset
0 (0)

Family Mysteries 3: Criminal Mindset

Opis:

Game Family Mysteries 3: Criminal Mindset  - to fantastyczna gra logiczna, w której badacz bada kontrolę nad myśleniem, szukając przedmiotów na miejscu, odkrywa sekrety długiej rodziny.

Dziewczyna Nancy została sierotą jako nastolatka, jej rodzice zginęli w dziwnym wypadku samochodowym. Para zajmowała się badaniami naukowymi w zakresie wpływu na umysł i korygowania czynników behawioralnych metodami sztucznymi. Nancy postanowiła kontynuować pracę rodziców, ukończyła studia na odpowiednim kierunku, uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Bohaterce zaproponowano pracę w tajnym laboratorium. Oprócz głównej działalności konieczne było zaangażowanie się w szpiegostwo. Było wiele dziwnych warunków, ale perspektywa wyjaśnienia pytań na temat naukowy i wyjaśnienie sytuacji ze śmiercią bliskich była bardzo atrakcyjna, a główny bohater zgodził się na ryzykowny projekt.

Na początku dziewczyna krótko opowiada swoją historię. Następnie użytkownik otrzymuje krótkie omówienie głównych procesów. Po nim możesz spokojnie udać się do laboratorium, dowiedzieć się od asystenta wiadomości o badaniach. Gracz poszukuje przedmiotów i drobnych przedmiotów, eksploruje lokacje, pogrąża się w atmosferze tajemnic i intryg. Oprócz łamigłówek możesz spróbować swoich sił w mini-projektach. Konspiracje i podejrzane eksperymenty zmuszają cię do pozostania w napięciu, do uważnego monitorowania szybkiego rozwoju wydarzeń.

Charakterystyczne cechy gry Family Mysteries 3: Criminal Mindset:

  • zadania, aby znaleźć ukryte przedmioty;
  • Praca badawcza;
  • udział w działalności szpiegowskiej;
  • kilkadziesiąt mini-gier;
  • ujawnienie tajemnic rodzinnych.

Grafika i dźwięk w tle są idealne do motywów science fiction. Deweloper dokładnie przemyślał fabułę, sprawił, że użytkownik zwątpił we wszystko. Agenci podwójnego zastosowania są wszędzie, trzeba uważać, sprawdzać informacje o ludziach. Poznanie niuansów ostatniego dnia życia rodziców może prowadzić do niebezpiecznych wniosków, młody naukowiec będzie miał szansę ocalić ludzkość. Echa mistycyzmu komplikują zadania, okresowo budzą strach. Pomóż oddziałowi zrozumieć mroczną historię, zbliżyć się do odpowiedzi i przetrwać wśród wrogów!


Reklama

Pobierz Family Mysteries 3: Criminal Mindset 2.0

Nowości w tej wersji
Jump right in! Become AM Club member and get this game with a 30% discount!
informacje ogólne
wersja 2.0 (6)
Data umieszczenia 2021-01-01 06:01
rozmiar 82.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.25★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/30 14:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |