Opis:

Gra Wobble Up  to ciekawa platformówka, w której mała postać wskakuje na platformy, szuka części księżycowej duszy, omija pułapki i unika zderzeń z wrogami.

Mały miły potwór rozpoczyna podróż przez magiczną przestrzeń pod kontrolą gracza. Na każdym poziomie w powietrzu wiszą fragmenty duszy satelity naszej planety. Zbiór takich elementów jest wyróżniony jako główne zadanie. Platformy są instalowane na różnych wysokościach, w niektórych miejscach występują ostre korale, zaleca się obejście ich i przeskoczenie nad nimi, aby uchronić się przed śmiertelnymi upadkami. W lokacjach jest też wystarczająco dużo innych niebezpieczeństw. Postać pozytywna nie rozpoznaje walk, nie używa siły przeciwko antagonistom, którzy powstali po drodze.

Podstępni przeciwnicy często wędrują w pobliżu cenionych kawałków księżyca. Im mniej niebieskich zaokrąglonych elementów możesz zebrać, tym gorsze są końcowe wyniki na końcu poziomu. W górnym rogu możesz zobaczyć maksymalną liczbę fragmentów, które możesz zebrać na obecnym etapie. Unikalna mechanika wyginania powierzchni podczas ostrych skoków dodaje do zadań efektu układanki, zmuszając ich do testowania różnych wariantów zmian w miejscach. Bohater jest w stanie tworzyć krzywizny zarówno pod sobą, dociskając jego ciało w dół, jak i nad sobą, uderzając mocno głową w platformę z góry. Często tylko ugięcia umożliwiają pokonanie trudnego odcinka.

Charakterystyczne cechy gry Wobble Up:

  • przenoszenie uroczego potwora między lokacjami z platformami;
  • pułapki, bariery, niebezpieczne strefy;
  • przyspieszanie i manewrowanie;
  • zbieranie odłamków księżycowych dusz;
  • przywrócenie duchowego stanu satelity Ziemi.

Elementarne sterowanie i fabuła bez komplikujących czynników pozwalają szybko uchwycić istotę platformówki i przystąpić do wypełniania misji. Deweloper stworzył uzależniającą aurę z mistycznymi nutami. Prosta, ale wysokiej jakości grafika przyciąga fanów do wędrowania po dwuwymiarowych światach. Opcja deformowania obiektów pozwala przebić się przez ciernie, niezależnie wpływać na kształty w przestrzeni. Czasami musisz kilkakrotnie przejść przez małe obszary, aż znajdziesz właściwe rozwiązanie nietrywialnej zagadki. Słodki potwór musi przejść wszystkie testy i dotrzeć do każdego fragmentu duszy księżyca!


Reklama

Pobierz Wobble Up 1.25

Nowości w tej wersji
Added event player skins
Fixed some bugs
Improved performance
informacje ogólne
wersja 1.25 (25)
Data umieszczenia 2021-08-12 07:47
rozmiar 100.17 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Skygo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/01 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |