Underworld Football Manager 2
0 (0)

Underworld Football Manager 2

Opis:

Game Underworld Football Manager 2  - to najnowsza odsłona symulatora, który zgromadzi drużynę najlepszych graczy i zaszkodzi przeciwnikom, aby wygrać.

Główny bohater marzył o karierze piłkarskiej jako nastolatek, ale później skontaktował się ze złą firmą i wkroczył na kryminalną ścieżkę. Szybko zwrócił na siebie uwagę wpływowych ludzi, którzy doradzili mu przejęcie klubu piłkarskiego za pieniądze i władzę. Taki cel był za mały, postać zdecydowała się stworzyć całe imperium i za wszelką cenę podnieść swój zespół ponad innych. Na początku musisz zdecydować o nazwie klubu, wybrać strój, zatrudnić sportowców. Zaleca się wybieranie popularnych graczy, którzy mogą osiągnąć lepsze wyniki.

Trening, poprawa wydajności i regularne dostosowywanie taktyki pozwoli ci dużo wspinać się, ale nie startować. Udział w meczach będzie jaśniejszy, jeśli skonfigurujesz setup. Menedżer zacznie używać czarnych technik walki. Przekazywanie łapówek, złamania kończyn, organizacja ataków na przedstawicieli cudzych klubów da pewniejszą przewagę. Możesz nawet przewidzieć obrażenia w czasie rzeczywistym, ale takich działań jest niewiele, będziesz musiał wybrać optymalne momenty, aby obezwładnić przeciwników przed kulminacją.

Charakterystyczne cechy gry Underworld Football Manager 2:

  • zebranie drużyny z gwiazdami;
  • surowe i nielegalne metody walki z przeciwnikami;
  • poprawa infrastruktury stadionu;
  • udział w turniejach i ligach;
  • stworzenie imperium piłkarskiego.

Symulator zawiera wszystkie opcje i zadania analogów o uzasadnionych konotacjach. Oprócz nich musisz jeszcze zaplanować dodatkowe metody konfrontacji, biorąc pod uwagę skalę celów i pożądane tempo osiągania tego, co zostało wymyślone. W nowej odsłonie piłkarza można pozyskać na zawsze, prawo do opuszczenia drużyny zostaje mu odebrane. Zwiększa to możliwości tworzenia gwiezdnego zespołu. Znaczna liczba znanych sportowców wzmocni autorytet bohatera wśród wielkich szefów. Zapomnij o zasadach i ustalaniu uczciwych warunków, rozwój imperium będzie wymagał zupełnie innych narzędzi!


Reklama

Pobierz Underworld Football Manager 2 2.9.98

Nowości w tej wersji
- NEW Customise your team's kit!
- Improved player UI
informacje ogólne
wersja 2.9.98 (87)
Data umieszczenia 2022-04-17 01:56
rozmiar 100.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/01 12:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |