OverRed Racing - Single Player Racer
5 (4)

OverRed Racing - Single Player Racer

Opis:

OverRed Racing - Single Player Racer  to fajna zręcznościowa gra wyścigowa , w której możesz ścigać się swoim samochodem w różnych trybach i cieszyć się uczuciem prędkości.

Świeżo upieczony zawodnik dostosowuje w garażu żądane parametry swojego żelaznego konia. Personalizacja jest dozwolona, ​​zmieniając niektóre punkty techniczne. Początkowo ustawień jest niewiele, ale po udanych wyścigach kierowca będzie miał dodatkowe fundusze, które w większości przeznaczane są na ulepszanie samochodu. Możesz odblokować nowe części lub całkowicie przełączyć się na inny pojazd, pozostawić przeszłość bez opieki w garażu. Po wykonaniu czynności przygotowawczych możesz rozpocząć wyścig. Deweloper natychmiast ostrzega, że ​​charakterystyka pojazdów przeciwników jest w pełni zgodna z charakterystyką twojego samochodu.

Charakterystyczne cechy gry OverRed Racing:

  • wyścigi samochodowe w kilku trybach;
  • odblokowanie tuningu i nowych samochodów;
  • kilkanaście fajnych lokalizacji;
  • zdobywanie nagród i pieniędzy;
  • dryfować z minimalnymi obrażeniami.

Możesz jeździć w różnych trybach, wybrać jazdę na czas, sprint lub inny format dopasowany do Twojego nastroju. Wyścigi offline gwarantują, że jakość rozgrywki nie zależy od szybkości Internetu. Główną cechą projektu była nietrywialna zasada zarządzania. Zamiast standardowych pedałów hamulca i gazu oferowana jest para joysticków. Musisz wejść w interakcję z dwoma narzędziami jednocześnie, jeśli przyciągniesz je razem do zewnętrznej części ekranu - prędkość zacznie gwałtownie rosnąć. Poruszanie joystickami w kierunku środka spowolni pojazd.

Algorytm sterowania jest początkowo denerwujący, później pojawia się zrozumienie, że jest znacznie dokładniejszy niż konwencjonalne pedały, pozwala dokładniej dostosować zachowanie żelaznego konia. Twórcy zadbali o oprawę graficzną, stworzyli tory z realistycznym tłem, aby uprzyjemnić jazdę użytkownikom. Warunki pogodowe zmieniają się okresowo, konieczne jest dostosowanie stylu jazdy uwzględniającego kaprysy natury oraz rodzaj nawierzchni. Ciekawe modele samochodów pozwalają pokazać indywidualność, wybrać własny styl pozycjonowania na torach. Ciesz się wyścigami z precyzyjną kontrolą i wspaniałymi krajobrazami!


Reklama

Pobierz OverRed Racing - Single Player Racer 70

Nowości w tej wersji
Fixed low frame rate issue in some Devices.
Added more controller Options.
informacje ogólne
wersja 70 (70)
Data umieszczenia 2020-11-30 07:49
rozmiar 29.96 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/02 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |