Car Simulator Clio
0 (0)

Opis:

Gra Car Simulator Clio  to zabawny symulator, w którym możesz poprawić swoje umiejętności jazdy, cieszyć się wyścigami na ulicznych drogach. Szczególnie to, co się dzieje, spodoba się tym, którzy szanują samochody Renault, ponieważ całą flotę pojazdów w naszym przypadku reprezentuje model Clio.

Ponieważ samochód został już dla Ciebie wybrany, wystarczy wybrać tryb gry. Oferowane są różne opcje: wyścigi szybkościowe, jazda po mieście, istnieje również opcja włączenia trybu wieloosobowego do dynamicznych wyścigów ze znajomymi. Dla fanów projektów gier z jasnymi celami przewidziano format z misjami. Można nawet pracować jako taksówkarz, aby pomóc spektakularnym dziewczętom dotrzeć do celu. Klienci cenią sobie wysoką jakość usług i wolą cichą jazdę bez wypadków i przygód. Podczas wykonywania takich zadań ważne jest przestrzeganie zasad i odpowiednie zachowanie na drodze. Ruch miejski wymaga większej uwagi, należy zminimalizować ryzyko uszkodzenia pojazdów.

Kierowca może dostroić żelaznego konia, wybrać skórki, eksperymentować z ustawieniami wyglądu. Wnętrze auta jest dobrze zaprojektowane. W salonie znajduje się odtwarzacz, można włączyć muzykę i jeździć przy zabawnych melodiach. Kamera zasługuje na szczególną uwagę, dostępny jest widok z pierwszej i trzeciej osoby. Z zewnątrz można spojrzeć na samochód ze wszystkich stron, otworzyć / zamknąć drzwi, maskę, bagażnik, klapę zbiornika paliwa. Salon jest również interaktywny, ze wspaniałym 180-stopniowym widokiem.

Charakterystyczne cechy gry Car Simulator Clio:

  • przyloty fajnym samochodem miejskim;
  • uszczegółowienie modeli samochodów, projektowanie wnętrz;
  • poruszanie się po mieście w ruchu ulicznym;
  • różnorodność map terenu;
  • multiplayer i pojedyncze formaty.

Deweloper poświęcił trochę czasu na mapy, stworzył piękne lokacje miejskie, dzięki którym ściganie się jest interesujące nawet bez celów i zadań. Ładna grafika 3D dobrze wizualizuje teren. Ruch nie jest zbyt gęsty, ale sprawia, że ​​zachowujesz się poprawnie i szanujesz interesy innych kierowców. Aktywna jazda możliwa jest tylko przy regularnym tankowaniu, doświadczony kierowca stanie się stałym klientem lokalnych stacji benzynowych. Sterowanie jest typowe dla symulatorów samochodowych, niektóre parametry dostosowywane są zgodnie z przyzwyczajeniami użytkownika. Zmiana pory dnia oznacza przystosowanie się do sterowania w warunkach jasnych lub ciemnych. Drogi miejskie czekają na odważnych i ostrożnych kierowców!


Reklama

Pobierz Car Simulator Clio 1.4

informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2021-12-07 09:20
rozmiar 90.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/03 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |