Opis:

Granie w Hyper the Run 3D  - to zabawny wyścig sportowy, w którym można biegać, pływać, czołgać się, poruszać się w inny sposób, aby zaskoczyć przeciwników nowymi rekordami.

Świeżo upieczony sportowiec pod kontrolą gracza śmiało udaje się na początek pasa z wieloma przeszkodami. Natychmiast zostaje przedstawiony przeciwnikowi lub kilku. Głównym zadaniem jest przetrwanie i dotarcie do mety, gdzie znajduje się przycisk zakończenia misji. Jeśli podopiecznemu uda się najpierw dotrzeć do upragnionego guzika, wtedy demonstruje zabawny taniec, a następnie otrzymuje nagrody i podziwiające brawa. Wśród nagród może być oryginalny kostium (lub jego część), a także diamenty, które pozwalają odblokować inne postacie, otwierać skrzynie i uzyskiwać inne korzyści. Wiadro zimnej wody wylewa się na ostatnią osobę, do której ma dotrzeć, aby podkreślić najgorszy wynik.

Projekt łączy różne sporty, wśród przeszkód są statyczne obiekty i ruchome mechanizmy. Te ostatnie są szczególnie niebezpieczne dla bohatera, który nieustannie biegnie, czołga się, balansuje na cienkich powierzchniach. Często trzeba też skakać, wykonywać manewry ślizgowe, robić uniki i wymyślać sztuczki w biegu. Dobrze, że w sytuacji upadku lub śmiertelnej kontuzji postać natychmiast wraca do zdrowia w tym samym miejscu i kontynuuje dalszą drogę. To prawda, że ​​ponowne pokonanie odcinka dystansu czasami zajmuje dużo czasu. Szansa na zdobycie wiadra wody na głowę zamiast przyjemnych bonusów w takich warunkach znacznie wzrasta.

Charakterystyczne cechy gry Hyper Run 3D:

  • pokonywanie toru przeszkód;
  • bieganie, przesuwanie, balansowanie, inne czynności;
  • styl zawodów sportowych;
  • zbieranie diamentów, zdobywanie spektakularnych kostiumów;
  • różnorodność przeszkód, stopniowe komplikowanie zadań.

Ekscytujący wyścig pomaga uciec od codziennej rutyny, nabrać adrenaliny podczas zaliczania krótkich i bardzo dynamicznych poziomów. Atmosfera nieustannie się zmienia, wyklucza się przyzwyczajenie do formatu ruchu. Wyrazista oprawa graficzna, zabawne zachowanie bohaterów, oryginalne stroje i odblokowywanie różnych elementów za diamenty sprawiają, że przygoda użytkownika jest niezapomniana. Poprowadź oddział po najbardziej niebezpiecznych trasach i ciesz się zwycięstwami na setkach trudnych odcinków!


Reklama

Pobierz 1.2.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (120)
Data umieszczenia 2021-10-08 21:25
rozmiar 36.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje TerranDroid na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/04 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |