Opis:

Game Fate: of The One  - to zabawny Roleviki, w którym postacie z różnych okresów historii spotykają się, aby walczyć z potworami i drużynami innych użytkowników.

W starożytności magiczny kamień chronił porządek świata. Magiczny żywioł znajdował się pod ochroną przedstawicieli dobrych sił, a zły władca próbował zakłócić powszechny pokój. Podwładni Mrocznego Pana próbowali przejąć kamień. W procesie wielkiej wojny z demonami trzeba było użyć głównego narzędzia. Pomógł poradzić sobie z zadaniem, ale rozpadł się na małe fragmenty, co spowodowało chaos na planecie. Postacie z kilku epok próbują przywrócić moc siłom światła i przywrócić porządek na terytorium.

Użytkownik zbiera drużynę, przygotowuje bohaterów i zabiera ich na pole bitwy. Dzięki elastycznym ustawieniom możesz wpływać na stan każdej postaci, wybierać indywidualne ulepszenia. Gotowy oddział idzie do bitwy w wybranym trybie, stawia czoła tłumom potworów i demonów, wykonuje misje w kampanii i walczy z totemami tych samych graczy w sieci. W bitwach możesz zdobywać trofea i wydawać je na początkowo zablokowane korzyści. Z prawdziwymi ludźmi wolno nie tylko walczyć, ale także jednoczyć się, tworzyć gildie. Oprócz pomocy wzajemnej stowarzyszenia dają prawo do dzielenia się nagrodami.

Charakterystyczne cechy gry Fate: The One:

  • udział w bitwach turowych;
  • znane postacie z różnych okresów historycznych;
  • sprzęt, broń, inne przedmioty dla oddziału;
  • ulepszanie umiejętności i mocy;
  • Areny PvP, lochy, wieże, inne tryby.

Krótkie bitwy pozwalają na krótkie zajrzenie do projektu, oderwanie się od codziennych spraw. Ciekawe misje i zadania gwarantują dobrą zabawę. Deweloper szczegółowo przemyślał fabułę, poznał wiele znanych osób, od Cezara i Kleopatry po Robin Hooda. Żywy projekt graficzny dodaje graczowi roli epickiego charakteru. Ważnym niuansem jest brak wyraźnego rozróżnienia między dobrem a złem. Podczas interakcji z każdą osobą musisz być ostrożny, sprawdzać szczerość intencji, niektóre osoby grają w podwójną grę. Walcz o powrót prawdy i uczciwości!


Reklama

Pobierz Fate: The One 0.1.29

Nowości w tej wersji
-store in ancient battlefield
informacje ogólne
wersja 0.1.29 (129)
Data umieszczenia 2021-01-26 08:55
rozmiar 66.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Minusmobile na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/05 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |