Rival Racing: Horse Contest
0 (0)

Rival Racing: Horse Contest

Opis:

Game Rival Racing: Horse Contest  - to projekt wyścigowy, który weźmie udział w wyścigach, konie są gotowe do ustanowienia imponującego rekordu.

Na początkowym etapie użytkownik otrzymuje jednego konia, to on przejdzie pierwsze poziomy / misje pod kontrolą właściciela i dżokeja w jednej osobie. W przestronnej stajni jest dużo miejsca dla innych zwierząt, ale trzeba zarobić na ich zakup, pokonując odległości z przeszkodami. Konieczne jest kontrolowanie ruchu konia, dobór optymalnych momentów do skoków i innych manewrów. Równocześnie z postacią na początek wyrusza kilku kolejnych dżokejów ze swoimi podopiecznymi. Przeciwnicy motywują do dotrzymania kroku, bo nagroda zależy od kolejności dojeżdżania do mety. W tym czasie musisz śledzić pojawienie się przeszkód, omijać niebezpieczne strefy i przeskakiwać różne konstrukcje.

Kolizje i uderzenia negatywnie wpływają na stan konia, zmniejszają wynik finansowy i ilość zachęt finansowych. Tempo ruchu jest skorelowane z wytrzymałością, zbyt szybki ruch powoduje zmęczenie jeszcze zanim meta pojawi się na horyzoncie. Ważne jest, aby monitorować zmęczenie, unikać nadmiernego wysiłku i regularnie zwalniać. Po pomyślnym ukończeniu misji możesz liczyć na duże bonusy, które pozwolą ci kupić nowego zwierzaka, wziąć ulepszenia do obecnego. Stajnie również podlegają ulepszeniom, dopuszcza się instalowanie w nich bardziej zaawansowanego sprzętu w celu zorganizowania lepszej opieki nad parzystokopytnymi, polepszenia ich jakości życia.

Charakterystyczne cechy gry Rival Racing: Horse Contest:

  • wyścigi konne;
  • pokonywanie odległości z przeszkodami;
  • zakup i pompowanie zwierząt;
  • poszerzenie oferty wyposażenia stajni;
  • zarabianie pieniędzy na wyścigach.

Deweloper zapewnia szerokie możliwości aktualizacji, każdy użytkownik niezależnie wybiera, które wskaźniki i parametry mają poprawić. Misje stopniowo stają się bardziej skomplikowane, przyzwyczajenie się do typowych zadań nie pomoże w osiągnięciu wielkiego sukcesu. Proste zasady obsługi zapewniają łatwą obsługę konia. Przyjemna muzyka w tle dodaje pewności siebie, zmusza do dążenia do wyższości. Zdobądź reputację legendarnego jeźdźca!


Reklama

Pobierz Rival Racing: Horse Contest 13.9

informacje ogólne
wersja 13.9 (139)
Data umieszczenia 2021-10-06 10:04
rozmiar 38.17 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Game Wacky na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/06 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |