Opis:

Gra RAFTZ 2  to ciekawa gra akcji , w której musisz pływać po wodach oceanu na tratwie, zwiększać rozmiar swojej łodzi i walczyć z innymi użytkownikami.

Na powierzchni wody unosi się niewielka, skromna tratwa sterowana przez gracza. Po schematycznej lokacji porusza się wielu rywali. Aby z nimi walczyć, należy popracować nad wymiarami pływającego obiektu i zrekrutować więcej postaci zdolnych do wiosłowania lub strzelania do przeciwników. Bonusy i dodatkowych bohaterów można odblokować, zbierając specjalne skrzynie rozrzucone po całej witrynie. Wystarczy zbliżyć się do którejkolwiek ze skrzyń, a nagrody zostaną automatycznie odblokowane. Wioślarzy i wojowników można losowo umieszczać na tratwie, liczy się wielkość drużyny.

Przeciwnicy również starają się zdobyć cenne skrzynie. Trzeba się spieszyć i omijać skrzyżowania z większymi przeciwnikami. Podczas ostrzału i kolizji istnieje ryzyko utraty części zgromadzonych elementów, warto najpierw zaatakować małych przeciwników. W prawym górnym rogu wyświetlane są statystyki punktów zdobytych dla różnych flot. Wskaźnik zależy od częstotliwości wybierania nowych skrzyń i zręczności prowadzenia działań wojennych.

Charakterystyczne cechy gry RAFTZ 2:

  • toczyć wojnę w bezmiarze oceanu;
  • konfrontacja z prawdziwymi graczami;
  • zbieranie skrzynek z bonusami i ulepszeniami;
  • poruszanie się na tratwie, możliwość rozbudowy konstrukcji;
  • zwiększenie liczby wioślarzy i łuczników.

Jeśli w pobliżu pojawi się wróg, podwładni automatycznie strzelają, ale tylko w jednym kierunku. Kiedy antagoniści pływają z kilku stron, ważne jest, aby określić optymalne położenie jednostki biorąc pod uwagę aktualny kierunek ataków lub manewrów obronnych. Dwie duże strzałki na ekranie ułatwiają sterowanie drużyną, pokazują jej przebieg ruchu.

Oprawa graficzna jest dość prosta, nic nie odwraca uwagi dowódcy od wykonywania misji. Zdobyte punkty świadczą o zdolności przetrwania przez długi czas w proponowanych ekstremalnych warunkach, ale nawet największa z możliwych konstrukcji może naprawdę zostać zniszczona częstymi atakami małych rywali. Po nabraniu imponujących wymiarów ważne jest, aby zachować czujność i nie odpoczywać. Nabierz siły i staraj się jak najdłużej wytrzymać w gąszczu wojennych wydarzeń na wodzie!


Reklama

Pobierz 1.5

informacje ogólne
wersja 1.5 (5)
Data umieszczenia 2021-04-07 17:12
rozmiar 17.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje mawika na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/06 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |