Mountain Bike Freeride
0 (0)

Mountain Bike Freeride

Opis:

Gra Mountain Bike Freeride  - ten fajny symulator, który pozwoli jeździć na rowerach górskich w otwartym świecie, skakać i uczyć się sztuczek.

Gracz wybiera rowerzystę i rozpoczyna podróż przez przepiękne naturalne lokacje. Możesz samodzielnie wybrać kierunek jazdy, na rozwidleniach i skrzyżowaniach nie ma znaków ograniczających. Rower jest doskonale przystosowany do poruszania się po różnorodnych ścieżkach, na terenie gdzie nie ma płaskich asfaltowych dróg. Deweloper hojnie umieścił kamienie, góry, mosty, pretensjonalne przeszkody naturalnego lub sztucznego typu. Będziesz musiał opanować sztuczki, opanować zawiłości kontroli roweru, aby skutecznie pokonać nawet niebezpieczne strefy. Jedne przeszkody lepiej omijać bez dotykania, na innych można poćwiczyć wykonywanie ekstremalnych czynności, do trzeciej najlepiej podejść tylko doświadczeni kolarze.

Niektóre strefy są bardzo trudne do przejścia za pierwszym razem, rzadko są mijane, wielokrotne pokonywanie ścieżki zwiększa szanse na pozytywny wynik, ponieważ użytkownik już rozumie, na jakie niuanse się przygotować. Ale możliwość zmiany tras sprawia, że ​​każda podróż jest nieprzewidywalna. Głównym zadaniem jest pokonanie ścieżki bez poważnych uszkodzeń, pozostawienie postaci bez szwanku i jednocześnie eksploracja lokacji. W każdej chwili możesz zmienić punkt widzenia, ocenić sytuację pod odpowiednim kątem. Brak timerów pozwala na zatrzymanie, jeśli jest to obszar bezpieczny.

Charakterystyczne cechy gry Mountain Bike Freeride:

  • przejażdżki na rowerach górskich w terenie;
  • obecność przeszkód i różnych konstrukcji na drodze;
  • 3 postacie z indywidualnymi pojazdami;
  • skoki, niebezpieczne manewry, akrobacje;
  • ryzyko upadku, uderzenia, wyjazdu na miejsce.

Dzięki intuicyjnemu sterowaniu użytkownik w łatwy sposób może kontrolować prędkość, regulować kierunek. Pojedynczy wyjazd odpręża i jednocześnie zmusza do koncentracji, nie można liczyć na pomoc czy wsparcie. Śpiew ptaków i inne dźwięki natury tworzą idealne tło, tworząc atmosferę spokoju. Ręcznie wykonane konstrukcje i samochody pozostawione przez nieznane osoby przypominają o bliskości cywilizacji. Przeglądaj szlaki i ciesz się aktywnym wypoczynkiem!


Reklama

Pobierz Mountain Bike Freeride 1.0.2

Nowości w tej wersji
Minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (3)
Data umieszczenia 2020-10-06 19:04
rozmiar 82.61 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ziga Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/07 10:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |