Opis:

Gra War of Lords - Quest Journey  to karciany projekt, w którym musisz uczestniczyć w wojnach panów, pompować najlepszą drużynę w celu przywrócenia pokoju na terytoriach.

Świat gry od dawna jest pokryty ciemnością i mgłą, nadzieje na uratowanie kontynentu są minimalne. Napady, handel ludźmi i inne problemy stały się na porządku dziennym. Konieczne jest zebranie mitycznych apostołów w jedną armię i wysłanie ich na wspaniałe bitwy z potworami i ich bossami. Totemy słyną ze swoich wyjątkowych mocy i umiejętności, ale nie wszystkie opcje są dostępne od razu. Aby odblokować wiele talentów, będziesz musiał ciężko pracować i rozwijać umiejętności. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę ryzyko oszustw i tajnych porozumień, które mogą zniszczyć najszlachetniejsze plany.

Deweloper oferuje kilka trybów walki drużynowej. Możesz bronić miasta przed różnymi potworami w formacie offline. Zapewnia również rozgrywkę online, interakcję z innymi użytkownikami. Powodzenie operacji bojowych zależy od ukształtowanej strategii i wybranych manewrów taktycznych. Najlepszy naczelny dowódca zyska szacunek innych i będzie mógł objąć tron ​​króla. Aby to zrobić, musisz umiejętnie zarządzać dostępnymi siłami, mądrze wydawać otrzymane zasoby i działać w interesie bohaterów, którzy pokojowo żyją na tych ziemiach.

Charakterystyczne cechy gry War of Lords - Quest Journey:

  • Bitwy PvP i PvE w celu wyeliminowania chaosu na kontynencie;
  • zebranie oddziału apostołów;
  • pompowanie postaci, ujawnianie ich talentów;
  • nielegalne działania, spiski po obu stronach;
  • możliwość uzyskania tronu królewskiego.

Twórcy projektu położyli duży nacisk na kolorową oprawę graficzną. Otoczony ciemnością obszar wygląda wystarczająco jasno, bossowie i przeciwnicy są bardzo estetyczni. Podporządkowani apostołowie imponują efektownym wyglądem i niezwykłymi talentami. Najważniejsze jest, aby skierować je we właściwym kierunku, aby pięknie połączyć możliwości. Po każdej bitwie użytkownik oprócz nagród otrzymuje podziękowania od fantastycznych bohaterów. Również w formie tekstowej prowadzona jest narracja o wydarzeniach, możesz zagłębić się w zawiłości fabuły i dowiedzieć się, dlaczego doszło do tak niebezpiecznej sytuacji. Walcz i przywróć pokój tym, którzy chcą spokojnie żyć na magicznym kontynencie!


Reklama

Pobierz War of Lords - 1.1.0

Nowości w tej wersji
Modify the login method to optimize the login experience
and fix known bugs
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (34)
Data umieszczenia 2020-09-05 09:59
rozmiar 50.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/07 12:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |