Opis:

Gra Demon Crasher  to gra akcji RPG, w której musisz niszczyć tłumy wrogich stworzeń, atakować atakami kombinowanymi, używać magicznych efektów i osiągać cele w kilka minut.

Uzbrojony w wielkie drewniane miecze bohater rozpoczyna wędrówkę po Krainie Śmierci. W górnej części ekranu wyświetlane są trzy skale: poziom zdrowia, licznik czasu i liczba przeciwników na aktualnym polu bitwy. Wszyscy antagoniści wybiegają na raz i próbują zorganizować wspólny atak na intruza. Szybkimi i precyzyjnymi ruchami musisz zabijać szkielety i aktywnie się poruszać, aby uniknąć kontrataków. Liczba kolejnych udanych trafień jest zapisywana w liczniku kombinacji.

Po oczyszczeniu lokacji ze wszystkich złych duchów bohater automatycznie otrzymuje wirtualną nagrodę finansową. Zabite osoby pozostawiają po sobie monety, które po wykonaniu zadania wpadną do skarbonki. Po zakończeniu pracy postać może udać się do świecącego portalu, przejść do kolejnych obszarów. Liczba jednocześnie atakujących przeciwników systematycznie rośnie, konieczne jest doskonalenie umiejętności, aby organizować godne odrzucenie wrogów.

Charakterystyczne cechy gry Demon Crasher:

  • trzyminutowe bitwy z tłumami antagonistów;
  • możliwość zmiany głównego bohatera;
  • szeroki wybór elementów wyposażenia;
  • używanie rzeczy z magicznymi mocami;
  • nagrody i zachęty finansowe.

Charakter oddziału może się zmieniać, a rozgrywka zapewnia również departamentom wyposażenie, umiejętności, zdolności. Dodatkowo utworzono specjalny sklep z szeroką gamą przydatnych przedmiotów. Skala pompowania zależy od ilości zarobionych pieniędzy i liczby zaliczonych poziomów. Regularne ulepszenia pomogą wojownikowi z paskudnymi stworzeniami zachować formę, działać pięknie i wydajnie.

W grze akcji walki nie ma czasu na badania, licznik czasu sprawia, że ​​się spieszysz i czasami ryzykujesz zdrowie, aby mieć czas na rozprawienie się ze wszystkimi. Łatwe sterowanie i opcja automatycznej bitwy pozwalają skoncentrować się na głównych celach. Dynamizm wydarzeń nie oznacza stanu odprężenia, użytkownik musi kontrolować to, co się dzieje. Spróbuj zabić przedstawicieli sił ciemności w każdym miejscu!


Reklama

Pobierz Demon Crasher 2.0.3

Nowości w tej wersji
Significant increase in item drop rate!!!
Hell difficulty added.
informacje ogólne
wersja 2.0.3 (29)
Data umieszczenia 2021-11-30 03:17
rozmiar 76.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/08 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |