Siren Head Field
0 (0)

Opis:

Siren Head Field  to mroczna gra przygodowa , w której musisz znaleźć rozwiązania nietrywialnych zagadek i uciec przed ogromnym potworem nieustannie obserwującym swoją zdobycz.

Podopieczny gracza budzi się z przerażających dźwięków i zdaje sobie sprawę, że jego rodzice zniknęli. Po polu obok domu chodzi potwór. Lepiej unikać spotkań z gigantem, zbliżenie nieuchronnie przerodzi się w fatalny skutek dla postaci. Głośne, przerażające dźwięki to świetny sygnał do zmiany kierunku. Potężny głos wroga staje się wysokiej jakości sygnałem ostrzegawczym. Ale nawet w całkowitej ciszy pojawia się poczucie nadzoru, zagrożenie własnego życia.

Misja nie ogranicza się do ucieczki, musisz po cichu i dokładnie zrozumieć, co się dzieje, nie strasząc dzikiej istocie. Użytkownik zmierzy się z ogromną liczbą zadań, zagadek i labiryntów. Każdy cel odsłania sekret, ujawnia informację. Połączenie odpowiedzi i rozwiązań pozwala zebrać ważne niuanse i zbliżyć się do głównego sekretu. Staraj się chronić i natychmiast reagować na wszelkie dźwięki, chowaj się przed okrutnym stworzeniem.

Charakterystyczne cechy gry Siren Head Field:

  • przetrwanie podczas próby ucieczki przed potworem;
  • szukać odpowiedzi na ciekawe zadania;
  • uczucie ścigania przez gigantyczną istotę;
  • zapobieganie bezpośredniemu kontaktowi z wrogiem;
  • ciągły ruch w atmosferze przerażenia i paniki.

Ponura grafika, dom z przebitymi ścianami i spacery po polu w środku nocy w pobliżu mieszkania maksymalizują uczucie strachu. Deweloper stworzył idealne otoczenie do horroru z elementami questów i akcji. Standardowy algorytm sterowania pomaga w szybkiej adaptacji, ale nie chroni przed olbrzymem, który może nawet zajrzeć do domu przez okno lub wybitą część ściany. Ścieżka dźwiękowa sprawia, że ​​jesteś jeszcze bardziej spięty, aw stanie przerażenia pędzisz z łamigłówkami i innymi zadaniami, których wciąż musisz szukać, bez wyraźnych celów. Kolejność znajdowania wskazówek i tempo postępu w kierunku celu zależą od postaci. Pomóż mu szybko dowiedzieć się prawdy i przetrwać w niebezpiecznym środowisku!


Reklama

Pobierz Siren Head Field 1.6

Nowości w tej wersji
- Added option to show where the next Key is
- Added option to revive
- Sprint lasts longer
informacje ogólne
wersja 1.6 (13)
Data umieszczenia 2021-03-01 05:29
rozmiar 25.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/08 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |