No Humanity Już sama
0 (0)

No Humanity Już sama

Opis:

Gra No Humanity to gra zręcznościowa dla Twojego androida, ale można ją śmiało nazwać jednym z najtrudniejszych projektów, nawet pomimo skromnej dynamiki tego, co się dzieje. Jeśli więc masz mocne nerwy, albo złamanie telefonu nie będzie obraźliwe, zalecamy zapoznanie się z tym projektem, który szybko zapada w pamięć i jest gotowy, abyś na długo nie zasnął.

W Sweaty Chair Studio przygotowaliśmy grę, która nie jest tak popularna wśród gier mobilnych, tym bardziej, że ta gra jest ich zwieńczeniem tworzenia. Nawiasem mówiąc, w tej chwili został pobrany przez ponad milion odważnych graczy, a jednocześnie utrzymuje dobrą ocenę. A co najważniejsze, w rzeczywistości jest nieskończona, ponieważ nie da się tego przejść!


Rozgrywka jest tutaj przejrzysta, bez większego zamiaru. Dostajesz statek kosmiczny, który może mieć wiele różnych kształtów i lecisz w kosmos, gdzie jedynym zadaniem jest przetrwanie jak najdłużej. Sama przestrzeń jest tu biała i bardzo niebezpieczna.

Zadaniem gracza jest unikanie zderzeń z wrogimi statkami, wystrzeliwanymi pociskami, laserami, a także ogromnymi rękami, ośmiornicami i ogromną ilością innej zawartości, co po raz kolejny udowadnia, że ​​wyobraźnia niektórych deweloperów jest przytłaczająca. Każde zderzenie jest śmiercią i okazją do rozpoczęcia od nowa.

Za czas, w którym byłeś w stanie wytrzymać i nie zginąć, otrzymasz bonusy, które możesz wydać na zakup nowego statku kosmicznego lub granie w lokalną zabawę, która prawnie nazywa się „oszustwem”. Dlaczego - sam zrozumiesz i raczej szybko. Nawiasem mówiąc, wybierając kolejny statek, weź pod uwagę jego kształt i rozmiar, ponieważ im jest większy, tym mniejsze masz szanse na przeżycie.


Cechy gry No Humanity na Androida:

  • Bardzo trudna rozgrywka, każdy wynik można uznać za rekord;
  • Ale tu też są prawdziwe rekordy - dodatkowa motywacja;
  • Ponad 160 nagród w lokalnej grze „scam”;
  • Szeroki wybór statków kosmicznych o różnych kształtach i rozmiarach;
  • Ogromna liczba pułapek, przeciwników i przeszkód;
  • Możesz grać bez dostępu do Internetu;
  • Istnieje tryb konfrontacji z przyjaciółmi.

Wady gry:

  • To naprawdę trudne, jeśli jesteś osobą porywczą, nie zalecamy tego;
  • Nie ma wielu reklam, są zakupy dla najbardziej niecierpliwych.

Podsumowując: No Humanity to raj dla zagorzałych fanów i projektów, które sprawiają, że się denerwujesz. A prosta, nieskomplikowana rozgrywka o przyjemnym designie pomaga tylko ukryć diabelską istotę tego, co się dzieje ...


Reklama

Pobierz No Humanity Już sama 8.2.0

Nowości w tej wersji
Game maintenance with some features.
- New Crown system for missions.
- New tickle button for Claw Machine + adjustments.
- New Bug Report feature.
- Reward Balances.
- PVP fixes.
- Custom Map fixes.
- Tiny Intern fixes.
- Some Badge fixes.
- Various crash fixes.
View more details within the Changelogs.
informacje ogólne
wersja 8.2.0 (2205030)
Data umieszczenia 2022-05-20 20:41
rozmiar 57.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/09 10:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |