Opis:

Game Rooms Exits  - ta ciekawa gra logiczna, w której musisz wydostać się z zamkniętej przestrzeni, rozwiązać problemy z logiką i znaleźć klucz odpowiedni do określonych drzwi.

Użytkownik znajduje się w zamkniętej przestrzeni, z której pilnie trzeba znaleźć wyjście. Drzwi są zamknięte, a upragniony klucz jest gdzieś schowany. Na pierwszym poziomie łatwo go zauważyć. Znaleziony skarb możesz włożyć do plecaka (jest w górnym rogu ekranu) lub wykorzystać. W razie potrzeby cała zawartość plecaka rozszerza się na pełny ekran jednym kliknięciem. Pożądane elementy można uzyskać i wykorzystać lub najpierw połączyć, a następnie zastosować wynikowy projekt. Opuszczenie obecnego pokoju oznacza automatyczne przejście do następnego.

Zmuszony samotnik będzie musiał rozwiązywać niezwykłe łamigłówki i łamigłówki, zajmować się złożonymi problemami, łączyć logiczne myślenie, aby wyjaśnić niuanse. Zakleszczenia nie powinny wywoływać paniki, deweloper stworzył dobry system podpowiedzi, który prowadzi gracza do właściwych decyzji. Zadania stopniowo się komplikują, dopiero na początku klucz jest natychmiast odnajdywany. Wówczas łatwo jest znaleźć połowę przedmiotu, a resztę zdobyć za pomocą innych narzędzi leżących w pobliżu. Umiejętność łączenia rzeczy jest przydatna nawet na początkowych etapach. Następnie musisz wykonać jeszcze więcej czynności, aby osiągnąć cel.

Charakterystyczne cechy gry Pokoje i wyjścia:

  • szukaj kluczy do otwierania drzwi w każdym pokoju;
  • łamigłówki, questy, zadania logiczne;
  • dokładne zbadanie sytuacji;
  • otwieranie pudeł, przesuwanie obiektów, inne działania;
  • możliwość łączenia przedmiotów przed użyciem.

Różnorodność poziomów gwarantuje zabawną rozgrywkę. Interfejs jest niezwykle prosty, wszelkie manewry wykonywane są elementarnie. Musisz tylko zdecydować, co dokładnie robić iw jakiej kolejności. Ładna grafika bez dodatków i efektów specjalnych w pełni spełnia potrzeby gatunku. Każdy szczegół wnętrza zasługuje na uwagę, ważne jest, aby podczas inspekcji nie przegapić żadnych drobiazgów. Ukończ wszystkie sugerowane sytuacje i zrób genialną ucieczkę!


Reklama

Pobierz Rooms & Exits 2.01

Nowości w tej wersji
- Are you ready to dive into Chapter 2? It's here!
- 12 NEW levels in Chapter 2
- bug fixed where the story's backgrounds didn't change
- Remove ADS introduced
- minor fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 2.01 (3036)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:06
rozmiar 113.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/09 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |