Cat Simulator 3D - My Kitten
0 (0)

Cat Simulator 3D - My Kitten

Opis:

Gra Cat Simulator 3D - the My Kitten  - zabawna gra symulacyjna, w której można zarządzać kotem, uwielbia biegać po domu i psocić. Ale pies często przerywa zabawne plany.

Codzienne życie zwierzaka jest pełne jasnych przygód. Użytkownik może wybrać żądaną rasę ładunków ogonowych i rozpocząć badanie środowiska domowego. Każdy poziom obejmuje wykonanie pewnej liczby misji. Oprócz zbierania ryb rozrzuconych po lokacji, zwierzę rozbija wazony, drapie sofy, łapie myszy i wykonuje inne przydatne lub brudne czynności. W górnej środkowej części ekranu wyświetlana jest liczba zdobytych punktów i bieżące zadania. Przy każdej ikonie zadania wskazana jest liczba niezbędnych i wykonanych czynności. W prawym górnym rogu ustawiony jest licznik czasu, który pokazuje w jakim przedziale czasowym należy wykonać blok proponowanych zadań.

Pomiędzy misjami możesz wędrować po lokacji, eksplorować teren i trenować w realizacji różnych działań. W domu jest mały, ale agresywny pies. Zwykle śpi, dopóki nie obudzi go głośny hałas lub wściekła gospodyni. Krótkie przebudzenie prowadzi do walki, przedstawiciel kociego królestwa może odnieść niewielkie obrażenia. Po kilku sekundach pies uspokaja się i ponownie zasypia. Jeśli do takiej walki dojdzie w trakcie misji, decydujące mogą być stracone sekundy. W przeciwnym razie straszna śpiąca bestia nie stanowi wielkiego zagrożenia.

Charakterystyczne cechy gry Cat Simulator 3D - My Kitten:

  • spacery aktywnego i figlarnego kota po dworku właścicieli;
  • 9 ras postaci z indywidualnymi postaciami;
  • zbieranie przedmiotów, łapanie myszy, inne zadania;
  • terminy misji;
  • ryzyko kolizji ze złym i śpiącym psem.

Deweloper stworzył kilka lokacji, które trzeba eksplorować jedna po drugiej. Oprócz domu można wyjść na dziedziniec, spotkać różne postacie i bawić się na świeżym powietrzu. Kot uważa każdy oświetlony obszar za część swojego królestwa i jest szczęśliwy, że jest tam psotny, nawet jeśli kochanka jest oburzona. Ładna grafika i wyraźne cele przemawiają do graczy w każdym wieku. Potrzeba szybkiego wykonywania zadań zmusza Cię do koncentracji, znalezienia sposobów na przyspieszenie. Pomóż wąsatemu zwierzakowi uzyskać bonusy za rozpieszczanie!


Reklama

Pobierz Cat Simulator 3D - My Kitten 1.0.0

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (4)
Data umieszczenia 2020-10-09 16:10
rozmiar 94.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Wszystkie aplikacje Akadem na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/10 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |