Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines
0 (0)

Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines

Opis:

Game Strike the Force 90s: Hero Shooter ™ - War Machines  - to strzelanka zręcznościowa, w której można wziąć udział w wojnie robotów o zasoby, łączyć broń, aby zniszczyć wrogów.

W futurystycznym świecie dochodzi do konfrontacji między machinami wojennymi. Użytkownik wybiera opancerzony totem i wysyła go do epicentrum bitew. Na każdym poziomie robotyczne stworzenie zabija mnóstwo żelaznych antagonistów. Konieczne jest kontrolowanie ruchu oddziału, a on strzela automatycznie, gdy tylko zbliży się do celu. Nie zbliżaj się zbyt blisko, lepiej zachować pewien dystans i zostawić pole manewru. Przeciwnicy aktywnie się poruszają, próbując obezwładnić samotnego napastnika, często organizując kontrataki. Musimy stale zmieniać miejsce rozmieszczenia, dostosowywać trasę ruchu.

Zabici pozostawiają po sobie monety, za które możesz kupić różne ulepszenia. Jakość strzelania w dużej mierze zależy od dostępnego arsenału broni. Ważne jest, aby regularnie ulepszać istniejące narzędzia ataku i próbować częściej korzystać z odblokowywania nowych modeli. Im więcej dostępnych elementów, tym większe różnice w ich zastosowaniu i kombinacji. Wiele ulepszeń można znaleźć w miejscach w specjalnych skrzyniach. Działania wojskowe rzadko przebiegają bez uszkodzeń, pudełka z apteczką pomogą przywrócić stan robota bez przerywania niebezpiecznych czynności.

Charakterystyczne cechy gry Strike Force 90s: Hero Shooter:

  • strzelaniny z hordami robotycznych przeciwników;
  • walka o zasoby, zarabianie monet;
  • 13 rodzajów bossów;
  • ulepszenie broni, rozbudowa arsenału;
  • zbieranie przydatnych przedmiotów w pudełkach.

Pionowa strzelanka z widokiem z góry zachwyci wszystkich fanów stylu retro. Pixel arcade idealnie nadaje się na smartfony, ale nie traci atmosfery projektów końca ubiegłego wieku. Fabuła ukazuje scenariusz przyszłości, choć deweloper nie skupił się na fabule, a raczej pozwolił graczowi skoncentrować się na ekscytującym procesie bitew robotów. Na szczególną uwagę zasługują potężni bossowie, zmuszający do dołożenia wszelkich starań, aby przetrwać i wygrać w trudnych pojedynkach. Spróbuj poradzić sobie z każdym przeciwnikiem i oczyść teren z wszelkiego rodzaju wojennych mechanizmów wroga!


Reklama

Pobierz Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines 1.0.7

Nowości w tej wersji
- Removing limit levels
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (15)
Data umieszczenia 2020-11-06 08:33
rozmiar 30.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

ACCESS

ACCESS

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/10 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |