Opis:

Gra Duet to hardkorowa gra zręcznościowa dla Twojego androida, w której będziesz mógł kontrolować dwa punkty, kilka opcji psychodelicznego projektowania lokacji i najprawdopodobniej załamanie nerwowe, bo bardzo, bardzo trudno jest przejść choćby jeden poziom (chyba z wyjątkiem pierwszego).

Grę przygotowało niezależne studio Kumobius z siedzibą w Australii. Ma już pięć projektów na Androida, ale to właśnie gra Duet stała się hitem, bez wysiłku przekraczającym 10 milionów pobrań. Kto by pomyślał, że tak wielu ludzi lubi hardcore?

Ale czy nadszedł czas, aby przyjrzeć się rozgrywce, która ma cię wkurzyć, zrujnować dzień, promować zakup nowego telefonu lub co jeszcze może się wydarzyć w przypływie nienawiści?

Musisz kontrolować dwa punkty (w oryginale twórcy nazywają je statkami, ale w rzeczywistości są to tylko punkty), niebieskim i czerwonym. Dla kogoś takie zestawienie kolorów może wywołać skojarzenie z magnesem i tak będzie. Podobnie jak różne bieguny, nasze punkty są zawsze utrzymywane w stałej odległości od siebie, poruszając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub odwrotnie, po okręgu. Takie podejście pomaga unikać przeszkód, które będą się zbliżać do Ciebie z góry ekranu. Na tym kończą się wszystkie niuanse i warto zaznaczyć, że gra nie może pochwalić się szaloną dynamiką, wszystko dzieje się dość miarowo i przy kojącej muzyce, która jeszcze bardziej irytuje kolejną nieudaną próbą. Jedyne, co może rozpraszać, to psychedeliczne konstrukcje w tle, które również są w ciągłym ruchu. Ale generalnie,wkrótce przestaniesz ich zauważać.

Gra podzielona jest na 8 rozdziałów, z których każdy podzielony jest na kilka poziomów, co generalnie pozwala odnotować przynajmniej pewien postęp, przechodząc od pierwszego do ostatniego poziomu. Jednak tylko jeśli dokonasz jednej, którejkolwiek z dostępnych wpłat na rzecz deweloperów, uzyskasz nie tylko dostęp do połowy rozdziałów, ale także nieskończony tryb, który z pewnością złamie Twój system nerwowy ...


Cechy gry Duet na Androida:

  • To jest hardcore, proszę kochaj i przysługuj ...
  • Proste, proste sterowanie, które nie pomoże;
  • Miła, relaksująca muzyka;

  • 8 rozdziałów, z których połowa jest dostępna dopiero po dołączeniu;
  • Statystyki z zapisami innych graczy;
  • Wsparcie dla postępu na wielu urządzeniach.

Wady gry:

  • Jest reklama, są też zakupy, ale wystarczy je zrobić;
  • Po zakupie reklama znika, a wszystkie poziomy / możliwości otwierają się.

Podsumowując: Duet powstał nie tylko z myślą o zagorzałych fanach, ale także dla tych, którzy kochają, doceniają i są gotowi wspierać niezależnych twórców, którzy zawsze się starają, oferując nam coś nowego i interesującego.


Reklama

Pobierz Duet 3.17

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor tweaks.
informacje ogólne
wersja 3.17 (149)
Data umieszczenia 2020-10-29 19:57
rozmiar 50.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Kumobius na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/11 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |