Przygody Megary
0 (0)

Opis:

Game Adventures of Megara  - to ciekawa strategia, w której musisz eksplorować światy i uratować miasto przed potworami, które zaatakowały po przypadkowych błędnych działaniach uroczego kotka.

W odległym kraju obfite zbiory stały się okazją do wielkiego święta. Ludzie zostawiali bogini Demeter kosz pełen oliwek, sera i innych pysznych produktów. Takie prezenty z pewnością ucieszą patronkę rolnictwa. Porzucony koszyk został nagle zauważony przez małego głodnego kota. Zwierzę zjadło kilka smakołyków i uciekło, w wikliniarstwie pozostały tylko skrawki. Demeter uznała prezent już za zepsuty i potraktowała go jako kpinę z jej pracy. Postanowiła dać ludziom nauczkę, przywołać potwory na żyzne wcześniej ziemie, zasadzić wiele chwastów o ogromnych twardych korzeniach.

Użytkownik steruje dziewczyną Megarą. Planuje wyeliminować trudności, dać mieszkańcom możliwość pracy na swoich ziemiach i otrzymać zasłużone owoce, odwdzięczyć się bogini i siłom natury. Bohaterka będzie wykonywać różnorodne zadania, zbierać surowce, rozbijać niepotrzebne kamienie, usuwać niepotrzebne przedmioty z lokacji. Udział w nowym festiwalu i ratowanie niesławnego kociaka to jej obowiązek. Ponadto na ponad pięćdziesięciu poziomach oddział odnowi mosty i inne obiekty infrastruktury.

Charakterystyczne cechy gry Adventures of Megara:

  • rozwiązywanie problemów przywracania magicznych miejsc;
  • ochrona mieszkańców przed pojawiającymi się problemami;
  • walka z potworami, niszczenie korzeni szkodliwych roślin;
  • ratowanie głodnego kotka;
  • znajomość różnych światów.

Bajeczna szczegółowa fabuła i kolorowa grafika wciągają gracza w magiczną atmosferę. Sytuację zaciemnia jedynie konieczność dokonania jednorazowej opłaty, aby w pełni odblokować dostępną zawartość. Eksploracja tętniących życiem światów odwraca uwagę od codziennych czynności, pomaga się zrelaksować i zainspirować. Dodatkowo deweloper daje możliwość poznania przeszłości odważnego zbawiciela. Wyraźne podpowiedzi pomagają zorientować się, co dokładnie należy zrobić na określonym poziomie. Spróbuj wykonać każde zadanie i przywróć szczęście zasmuconym ludziom!


Reklama

Pobierz Przygody Megary 1.11

Nowości w tej wersji
fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.11 (13)
Data umieszczenia 2020-10-10 14:17
rozmiar 39.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje JetDogs Oy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/11 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |