Stickman Battle Fight
0 (0)

Stickman Battle Fight

Opis:

Game Stickman Fight of Battle  - to zwykła bijatyka, w której będziesz uczestniczyć w niebezpiecznych pojedynkach, doskonalić techniki walki, uczyć się sztuczek do walki z prawdziwymi graczami.

Użytkownik otrzymuje obiecującego nowicjusza, który chce zostać geniuszem w sztuce walki wręcz. Musisz wybrać jedną z umiejętności i rozpocząć walkę. Konfrontacja będzie bardzo dynamiczna, ważne jest, aby uderzyć w odpowiednim czasie, spróbować kombinacji różnych manewrów. Upadek nie gwarantuje porażki, bohater może powstać i kontynuować atak, więc jest zbyt wcześnie, aby się zdenerwować lub świętować triumf. Jeśli wygra, wojownik dostaje monety i mierzy się z kolejnym przeciwnikiem. Przegrana powoduje, że ponownie przechodzisz przez scenariusz, jeśli chcesz, możesz wybrać inne umiejętności z oferowanego zakresu.

Zaleca się rozpocząć od trybu kampanii, w którym na etapie toczy się walka z jedną postacią. Antagoniści stają się coraz silniejsi, totem gracza również przechodzi regularne pompowanie, awansowanie. Stopniowo otwiera się dostęp do nowych skórek, a wraz z nimi pojawią się określone umiejętności. Dusze i umiejętności smoków pomogą ci osiągnąć wyższe osiągnięcia, ale ich odblokowanie jest trudne. Głównym zadaniem jest kształtowanie i doskonalenie taktyki walki, łączenie umiejętności, zadawanie znacznych obrażeń przy niewielkich stratach. Po treningu z wirtualnymi przeciwnikami bohater będzie bardziej pewny siebie w grach walki online.

Charakterystyczne cechy gry Stickman Battle Fight:

  • pojedynki z aktywną walką wręcz;
  • odblokowywanie fajnych postaci;
  • wybór losowych umiejętności i ulepszeń;
  • nagrody za wygranie każdej bitwy;
  • Tryb PvP i ekscytujące zadania w kampanii.

Rozgrywka wymaga zwiększonej uwagi i ostrych działań, często trzeba manewrować odruchowo. Typowe sterowanie pozwala fanom gatunku szybko wyjaśnić niuanse taktyczne. Niektóre zdolności są aktywowane na krótki czas, musisz mieć czas na ich prawidłowe użycie. Żywe efekty specjalne projektu graficznego w zachwycający sposób wizualizują proces, dodają epickości każdemu trafieniu lub sztuczce. Moce smoka stwarzają wrażenie jakiejś magii bojowej. Wyraź swoje emocje w kolorowych walkach!


Reklama

Pobierz Stickman Battle Fight 2.4

Nowości w tej wersji
- Improve performance.
- Fix bugs.
informacje ogólne
wersja 2.4 (16)
Data umieszczenia 2022-04-04 19:50
rozmiar 84.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/12 10:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |