Opis:

Gra Dig2China opowie o przygodach głównego bohatera, który zdecydował, że czas kopać i ma poważne plany - chce przekopać się przez naszą planetę, do Chin! Oczywiście jest to wyrażenie przenośne, ale tak czy inaczej, jeśli jesteś pewien, że Ziemia jest płaska, trudno będzie ci pogodzić się z tym, co się dzieje.

Gra została przygotowana w studiu Innersloth LLC, które jest znane publiczności dzięki analogowi do gry „mafia”, zwanej Among Us, i należy zaznaczyć, że projekt ten dosłownie „wystrzelił” w kosmos, gdyż pobrało go ponad 100 mln osób, tylko na androidzie ... Nowość ma niewielkie szanse na pobicie tego rekordu, ale przekroczyła już granicę 100 tys., co jest całkiem niezłe.

Od razu trzeba zaznaczyć, że gra jest dostępna w dwóch wersjach - płatnej i bezpłatnej. Jedyna różnica polega na obecności reklam. Co więcej, płatna opcja (bez reklam) jest dostępna za jedyne 1 USD. W obu opcjach nie ma innych zakupów.


Rozgrywka okazała się prosta i pozbawiona skomplikowanych opcji rozwoju. Wszystko, czego wymaga się od gracza, to kopanie, a do tego służy specjalne urządzenie własnego projektu, które należy ulepszyć w trakcie gry. Skąd pochodzą części, pozostaje tajemnicą, ale tak naprawdę nie ma to znaczenia.

Każda kolejna wizyta w wykopaliskach przyniesie trochę pieniędzy i innych przydatnych rzeczy, które wystarczy wydać na ulepszenia. Najważniejszym parametrem, który możesz rozwinąć, jest energia, która jest zużywana na wykopaliska, co oznacza, że ​​im jej więcej, tym głębiej możesz nurkować, zbliżając się do głównego celu. Nie trzeba dodawać, że musisz omijać przeszkody, a najbardziej denerwujące jest to, że za każdym razem musisz zaczynać od nowa, co może dość szybko się nudzić, ale generalnie jest to punkt dla każdego zabójcy czasu, więc nie ma znaczenia, czy możesz pokonać grę, czy Nie.


Cechy gry Dig2China na Androida:

  • Prosta rozgrywka na podobieństwo zabójcy czasu;
  • 13 warstw ziemi, czy odważysz się wszystko wykopać?
  • Ładna grafika, zrobiona trochę niedbale;
  • Ulepszenia osprzętu do wykopów;
  • Wiele ciekawych znalezisk.

Wady gry:

  • Rozgrywka może stać się nudna z powodu monotonii;
  • Darmowa wersja zawiera reklamy;
  • Wersja bez reklam kosztuje 1 USD.

Podsumowując: Dig2China to miły zabójca czasu na temat wykopalisk, poszukiwania skarbów i podobnych rzeczy. Jeśli interesuje Cię ten gatunek, zalecamy zapoznanie się z nowością, nawet jeśli różni się ona od klasyków gatunku.


Reklama

Pobierz 1.0

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2020-10-11 15:52
rozmiar 13.19 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/12 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |