EGM: Battle Arena
0 (0)

Opis:

EGM: Battle Arena to futurystyczna gra strategiczna, w której musisz przyzywać mechy do walki z nadciągającymi potworami, łączyć ich siły, generować potwory na planszy przeciwnika.

Po zaćmieniu słońca pozostały tylko wspomnienia ciepła i światła, rozpoczęła się kolejna epoka lodowcowa. Ludzie przenieśli się do specjalnego miasta, w którym specjalna organizacja podzieliła wszystkich na 3 klasy. Mniejszość najwyższej grupy otrzymała dużo środków, przedstawiciele klas niższych mogli liczyć na okruchy. Wybuchła wojna, wszyscy udowodnili, że mają prawo do godnego życia.

Konfrontacje toczą się w trybach PvP i PvE, z elementami gatunku tower defense. Pojedynek koncentruje się na swoim polu bitwy, ale wydarzenia w jego lokalizacji wpływają na sytuację drugiego gracza. Użytkownik przywołuje dostępnych wojowników, stale ich ulepsza, a po połączeniu otrzymuje bohaterów z innymi zdolnościami. Niuans polega na losowości talentów jednostek po połączeniu. Około dwustu wojowników daje niewyobrażalne możliwości eksperymentów i kombinacji, przebieg bitwy jest niemożliwy do przewidzenia.

Charakterystyczne cechy gry EGM: Battle Arena:

  • zbudowanie silnej drużyny do walki z potworami;
  • ponad 180 postaci do przywołania;
  • generowanie nowych losowych mechów poprzez scalanie;
  • zdobywanie energii, aby odblokować potężne umiejętności;
  • spawnowanie potworów na cudzej planszy po zniszczeniu w ich własnej strefie.

Jest 16 komórek dla wojowników z ciemnymi siłami, a po obwodzie kwadratowej planszy poruszają się straszne stwory, które należy zniszczyć. Powyżej wyświetlana jest plansza wroga, która zabija potwory przy użyciu tych samych algorytmów. Jeśli ktoś zdoła poradzić sobie z jednym wrogiem na własnym terytorium, to na obrzeżach innego będzie jeszcze jeden wróg. Przegrany to ten, który ma 3 antagonistów, którzy wcześniej pokonali całą odległość.

Neonowe kolory na ciemnym tle i futurystyczny scenariusz stwarzają wrażenie przejścia do odległej przyszłości, chociaż przed startem mówi się, że zaćmienie nadeszło już w 2020 roku. Intrygująca jest niestandardowa realizacja gatunku, konieczność obrony z automatycznym wzmocnieniem atakujących postaci na boisku przeciwnika. Połącz futra, aktywuj najlepsze umiejętności, nie pozwól obcym przechodzić przez otwartą część obwodu!


Reklama

Pobierz EGM: Battle Arena 2.0.27

Nowości w tej wersji
2.0.27 Release
New meta.

Russian added.
Mecha list bug fixed.
informacje ogólne
wersja 2.0.27 (2027)
Data umieszczenia 2020-11-30 06:59
rozmiar 118 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Innohive na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/13 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |