Opis:

Fog Hospital  to gra przygodowa typu horror, w której musisz znaleźć wskazówki i uciec z opuszczonego szpitala, zanim pielęgniarka podejdzie zbyt blisko.

Oddział gracza rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Trafia do kliniki, w której kilka lat temu przeprowadzano nielegalne eksperymenty. Pewnego razu po kolejnych badaniach pacjent w stanie szoku zabił wszystkich pracowników medycznych, a potem zajął się własnym życiem. Plotka o pielęgniarce, która przeżyła, zmusiła dziennikarza do udania się w ciemne miejsce. Niedaleko instytucji leży spowite mgłą jezioro, a atmosfera wokół niego staje się złowieszczo tajemnicza. Po drodze reporter wpada w wypadek, po silnym ciosie zdaje sobie sprawę, że osiągnął upragniony punkt. Teraz musisz wejść do środka i poszukać czegoś, co pomoże w wyjaśnieniu starej sytuacji.

Wskazówki i wskazówki są rozrzucone po całym ciemnym budynku. Drzwi często się zatrzaskują, trzeba sobie radzić z kodami lub szukać kluczy. Nie ma innego sposobu na wyjście z pokoju, windy lub innego rodzaju zamkniętej przestrzeni. Zasadniczo ważne jest, aby nasłuchiwać dźwięków: jeśli ktoś się zbliża, zaleca się schowanie lub ucieczkę. Pielęgniarce nie spodoba się wygląd zaciekawionego dziennikarza, pacjenci też wyróżniają się agresywnym zachowaniem i potrafią zabić. Czy prześladowcy żyją, czy duchy biegną za bohaterem, to trudne pytanie.

Charakterystyczne cechy gry Fog Hospital:

  • prowadzenie śledztwa w opuszczonej klinice;
  • szukaj pięciu głównych wskazówek;
  • używanie kluczy lub haseł do otwierania drzwi;
  • próby wydostania się po wykonaniu misji;
  • ryzyko przejścia z niebezpiecznymi postaciami.

Oprawa graficzna gry przygodowej utrzymana jest w ciemnych kolorach, twórcy wykonali dobrą robotę, tworząc przerażające środowisko. Duża ilość informacji, podpowiedzi, konieczność analizowania dużej ilości danych sprawia, że ​​można się skoncentrować i zagłębić w wcześniejsze wydarzenia. Kroki złowrogiej pielęgniarki nie pozwalają na powolne podążanie w stronę rozwiązania, trzeba ciągle zmieniać plan działania, starać się jak najszybciej wykonywać zadania. Spróbuj odkryć okrutne sekrety, uciec z mglistego miejsca i przetrwać masę zagrożeń!


Reklama

Pobierz Fog Hospital 0.329

Nowości w tej wersji
v0.329
1. Fixed a small bug in the language.
2. Ghost AI has been slightly modified.
informacje ogólne
wersja 0.329 (14)
Data umieszczenia 2020-10-12 15:58
rozmiar 95.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/13 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |