Opis:

War of Destiny to uzależniająca gra strategiczna, w której musisz rekrutować żołnierzy, szkolić generałów, tworzyć sojusze i wysyłać swoją drużynę do walki w czasie rzeczywistym.

Ludzkość dawno zapomniała o wojnach, ale od kilkudziesięciu lat Imperium gromadzi siły, by zorganizować globalny atak. Armia pod kontrolą użytkownika powstrzyma okrutnego wroga, uratuje planetę przed katastrofą. Doświadczeni generałowie są szkoleni w zakresie lepszego dowodzenia i kontroli, istnieje kilka programów szkoleniowych, które pozwalają udoskonalić algorytmy sterowania i zapewnić przestrzeganie instrukcji przez każdą jednostkę. Wódz naczelny jest również odpowiedzialny za budowę bazy, nie ma ścisłych ograniczeń co do niuansów konstrukcji, fabryki i inne budynki można umieszczać dowolnie. Prace wewnętrzne i zewnętrzne zapewnią maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.

Będziesz musiał stale rekrutować nowe jednostki do oddziałów, aktywne działania wojenne wymagają częstego wysyłania posiłków. Zalecane jest także zawieranie sojuszy, tworzenie własnych stowarzyszeń, by wspólnie walczyć z silnym i wpływowym Imperium. Musisz walczyć z antagonistami nie tylko o terytoria, energia i potężne technologie przydadzą się, jeśli uda ci się ich zawłaszczyć. Statki kosmiczne należące do wroga staną się dobrym dodatkowym zasobem, umożliwiającym zdobycie wielu przydatnych elementów.

Charakterystyczne cechy gry War of Destiny:

  • walka o władzę, chroniąca planetę przed chaosem;
  • rekrutacja i awans wojowników;
  • budowa bazy wojskowej z różnymi budynkami;
  • wspaniałe karty do realizacji odważnych pomysłów;
  • bitwy w czasie rzeczywistym.

Deweloper był pod wrażeniem możliwości ruchu, stworzył fajne mapy świata dla strategicznych technik dowolnej skali. Dzięki uważnej analizie ryzyka możesz przeprowadzić wiele eksperymentów, zaskoczyć wroga nietrywialną taktyką i łatwo dostosować interakcję obrońców i oddziałów zwiadowczych. Przegląd z góry pomaga w czasowej ocenie pozycji własnej i innych osób, aby działać szybko i produktywnie. Jasne zasady sterowania ułatwiają przyzwyczajenie się do rozgrywki. Poważne zadania motywują ludzi do podejmowania odważnych decyzji. Niech dowódcy imperium przyznają się do porażki!


Reklama

Pobierz War of Destiny 2.0.20

Nowości w tej wersji
Tower Defense Infinite Mode unlocks at Base Lv.10. You can enter this gameplay through the Battle Hall.
After entering the challenge, enemies will continue to attack from all different directions. You need to build different Defense Towers to fend off enemy attacks.
Your Buildings, Tech, Ultra Weapons and Equipment will all provide some additional damage. Appointed Generals will also increase the Defense Towers' damage. Once you entered the battle, you can no longer change Appointed Generals.
informacje ogólne
wersja 2.0.20 (1021)
Data umieszczenia 2021-04-09 21:10
rozmiar 47.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/14 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |