PROJECT Anomaly Turowa
0 (0)

PROJECT Anomaly Turowa

Opis:

Granie w PROJECT Anomaly  - to strategia dla wielu graczy, która pozwoli wynajętym wojownikom bronić się przed atakiem obcych wojsk, atakować i walczyć o przetrwanie.

W postapokaliptycznej scenerii wojownicy są gotowi do walki o żywność i inne ważne zasoby. Poczucie samozachowawczości odsuwa na bok wiele priorytetów, zmienia światopogląd. Na początku użytkownik ma pod swoją komendą dwóch podwładnych: snajpera, który strzela z ukrycia do celów dalekiego zasięgu oraz drugiego napastnika z umiejętnościami walki wręcz. Aby pokonać przeciwników, dowódca musi opracować strategię uwzględniającą umiejętności każdego wojownika. Konieczne jest również przeanalizowanie cech lokalizacji, uwzględnienie lokalizacji budynków i konstrukcji.

Skuteczna działalność bojowa pozwala zarabiać lokalną walutę i zatrudniać więcej osób. Pomiędzy bitwami proponuje się ulepszanie umiejętności obecnych wojowników, ulepszanie i poszerzanie arsenału broni. Błędy trzeba będzie poprawić, leczyć rannych i przemyśleć zalety i wady wcześniej opracowanego algorytmu. Deweloper oferuje udział w bitwach PvP, aby stawić opór prawdziwym graczom, próbując uratować życie twojej drużyny. Dodatkowo stworzono misje PvE, w których można ćwiczyć, walczyć z wirtualnymi przeciwnikami.

Charakterystyczne cechy gry PROJECT Anomaly:

  • dowództwo oddziału wojskowego;
  • bitwy turowe z innymi drużynami;
  • imponujący arsenał broni palnej;
  • leczenie totemów, ulepszeń, ulepszeń;
  • badanie terytorium, planowanie działań, dostosowywanie taktyk.

Strategia militarna przyjemnie zaskakuje listą ulepszeń i opcji broni. Żołnierze mogą używać pistoletów z celownikiem laserowym, karabinów z tłumikami, dziesiątek innych modeli. Realistyczna oprawa graficzna pozwala maksymalnie zanurzyć się w rozgrywce. Bitwy turowe z opcjami zmiany taktyki pomagają zorganizować zwiększoną kontrolę nad manewrami podwładnych. Intuicyjne sterowanie i szybkie podpowiedzi ułatwiają interakcję z postaciami. Stwórz najpotężniejszą drużynę, gotową do zwycięstwa w każdych warunkach!


Reklama

Pobierz PROJECT Anomaly Turowa 0.7.8c

Nowości w tej wersji
Added account levels up to 70
Fixed visual bugs on locations
Fixed obstacles on locations
Color correction of interface
Reworked AN-94 Abakan model
informacje ogólne
wersja 0.7.8c (16)
Data umieszczenia 2021-02-07 03:14
rozmiar 34.75 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje A2Source na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/14 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |