Dark Romance: Ethereal Gardens
0 (0)

Dark Romance: Ethereal Gardens

Opis:

Gra Dark Romance to: Ethereal Gardens  - to przygodowe zadanie, w którym musisz rozwiązywać zagadki, szukać przedmiotów, odbywają się zadania, odsłaniając mroczną wiedźmę.

Król zginął podczas walki o władzę i panowanie. Ćwierć wieku później jego dziecko dorastało i dowiedziało się, że mroczna czarodziejka Celeste była odpowiedzialna za śmierć jego ojca. Pod kontrolą gracza możesz udać się do bajkowego lasu, poznać przyczyny konfliktu i zdobyć skrzydła złej wróżki, aby spróbować wskrzesić swojego ojca. Na podróżnika czekają niebezpieczne przygody, niezwykłe zwroty akcji, możliwość wpływania na bieg wydarzeń. System często zadaje pytania, na podstawie wybranych odpowiedzi można liczyć na różnego rodzaju sytuacje, aby określić scenariusz tego, co się dzieje.

Główne zadania skupiają się na odnajdywaniu przedmiotów i wykorzystywaniu ich do rozwiązywania zagadek. Znaczące zwycięstwa są oznaczone nagrodami, dostarczeniem przedmiotów kolekcjonerskich. Cenne informacje ukryte są w dialogach, rozmowy z postaciami pomogą ci zbliżyć się do wielkich sekretów. Jeśli napotkane stworzenia okażą się zwolennikami Celeste, istnieje ryzyko poważnego oszustwa. Zadania i misje zmuszają cię do trenowania myślenia, budowania logicznych łańcuchów i szybkiego działania. Nie ma wyraźnych timerów, ale siły ciemności wymyśliły nowy plan, ważne jest, aby mieć czas, aby go zniszczyć.

Charakterystyczne cechy gry Dark Romance: Ethereal Gardens:

  • wyszukiwanie i używanie przedmiotów, aby zdobyć magiczne skrzydła;
  • spotkania ze złymi postaciami magicznego lasu;
  • ujawnienie dawnych tajemnic;
  • możliwość wskrzeszenia ukochanej osoby;
  • ciekawe mini-gry, łamigłówki.

Kolorowa, ręcznie rysowana grafika z dobrą animacją daje wrażenie bajecznych procesów. Muzyka w tle wzmacnia magię rozgrywki. Gracz wydaje się prowadzić głównego bohatera baśni, układa scenariusz i wybiera kierunek rozwoju. Pierwsze rozdziały są dostępne za darmo, ale deweloper proponuje zakup znacznej części zawartości za prawdziwe pieniądze. To trochę frustrujące, chociaż nawet w darmowej wersji możesz cieszyć się wieloma ekscytującymi zadaniami. W przeszłości tajemnice losu są ukryte, w trakcie podróży trzeba się wiele dowiedzieć o swojej rodzinie i jej wrogach.


Reklama

Pobierz Dark Romance: Ethereal Gardens 1.0.0

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (6)
Data umieszczenia 2020-10-29 19:57
rozmiar 49.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DominiGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/15 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |