Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King
0 (0)

Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King

Opis:

Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King  to gra RPG, w której musisz bronić imperium przed niezliczonymi potworami i używać eliksirów do skuteczniejszej walki.

Ponad dwa i pół tysiąca lat temu w pewnym imperium wybuchła wojna między kilkunastoma królestwami. Długie bitwy doprowadziły do ​​zniknięcia wszystkich stanów. Budynki zamkowe zostały opanowane przez potwory. Imperium zostało zdobyte przez diabelskie siły, ale ćwierć wieku później pojawił się bohater z dobrymi intencjami. Totem gracza zjednoczy walczące wcześniej królestwa, zakończy bezsensowne wojny i zniszczy potwory, które od dawna osiedlają się na ludzkim terytorium.

Żołnierz będzie miał do dyspozycji wiele oryginalnych narzędzi. Dozwolone jest aktywowanie potężnych mikstur, używanie niezwykłych mocy, korzystanie z pomocy zwierzaków, testowanie możliwości transformacji. Podczas spotkania z każdym wrogiem możesz eksperymentować, wybierać formy wpływu na wroga. Arsenał broni białej również jest wystarczająco duży, zaleca się okresowe jego rozbudowywanie i modernizowanie. Użytkownik ma prawo dobrać wyposażenie wojownika, kontrolować poziom umundurowania. Potwory są coraz silniejsze, na polu bitwy regularnie pojawiają się też bossowie, wymagający dodatkowych nakładów sił, aby zadać obrażenia w wymaganej skali.

Charakterystyczne cechy gry Kingdom Battle:

  • niekończące się bitwy z potworami i ich bossami;
  • różnorodność broni i wyposażenia;
  • doskonalenie umiejętności;
  • zwierzęta domowe jako pomocnicy;
  • tryby gry online i offline.

Każdy zniszczony wróg pozostawia po sobie monety, nadal możesz zebrać setki przedmiotów i cennych przedmiotów. Wszystkie skumulowane wpływy na gotowość postaci do nowych konfrontacji. Przedmiotów i zadań jest wiele, cele osiąga się na wiele sposobów. Jeśli znudzisz się offline, to w formacie PvP czekają bitwy z innym graczem i porcja jasnych emocji nieosiągalnych dla kampanii. Grafika 2D i unieruchomieni antagoniści tworzą niestandardowy klimat. Nieustanny ruch bohatera do przodu zwiększa dynamikę rozgrywki. Przywróć królestwa do ich dawnego rozwoju i dobrobytu, zniszcz każde stworzenie na drodze!


Reklama

Pobierz Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King 1.06

Nowości w tej wersji
1.061
informacje ogólne
wersja 1.06 (26)
Data umieszczenia 2020-10-14 17:41
rozmiar 75.47 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje omona games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/15 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |