Chickamauga Battles
0 (0)

Opis:

Game of Chickamauga Battles  - strategia militarna, w której gracz pokieruje armią w turowych bitwach, poprowadzi wojska, zorganizuje atak i obroni się przed atakami wroga.

Fabuła projektu oparta jest na bitwie pod Chickamauga z września 1863 roku. Rozgrywka podzielona jest na kampanie, z których każda składa się z kilku misji i odzwierciedla konkretne wydarzenia z danego dnia. Wyjątkiem jest kampania treningowa do treningu, a także kampania dla jednego gracza, która w skrócie odzwierciedla sytuację z całego okresu bitwy. Mapa jest wyłożona sześciokątami, co pozwala dowódcy wskazywać jak najjaśniejszy kierunek ruchu. Twórcy zrobili skalowanie w bloku pojedynczych misji znacznie mniejsze niż w pozostałych, aby zwizualizować to, co dzieje się na dużym obszarze terytorium.

Użytkownik przenosi określone jednostki jednostek i wskazuje, kiedy konieczne jest zaangażowanie się w bitwę. Do Twojej dyspozycji będą różne wojska o indywidualnych cechach. Niektóre są dobre w walce w zwarciu, podczas gdy inne poważnie uderzają wroga z dużej odległości. Konieczne jest poznanie umiejętności każdego podwładnego, mądre planowanie działań, analiza perspektyw. W formacie turowym dowódca wybiera ruch lub manewr ataku. W niektórych sytuacjach można go wzmocnić, ale strona przeciwna ma również prawo do przyciągnięcia dodatkowych sił. Wynik zależy od jakości ogólnej strategii i opracowania scenariuszy taktycznych.

Charakterystyczne cechy gry Chickamauga Battles:

  • udział w bitwie z powodów historycznych;
  • aktywacja różnych typów wojsk;
  • zależność zasięgu ataku od rodzaju żołnierza;
  • kampanie prezentujące serię prawdziwych wydarzeń;
  • możliwość wyboru strony wojującej.

Tylko dwie kampanie, treningowa i wprowadzająca, są dostępne dla graczy za darmo, reszta podlega odblokowaniu zastrzykami finansowymi. Proponuje się przegląd tego, co dzieje się z góry, mapy są wykonane schematycznie iw pełni zgodne z rozważanymi wydarzeniami w historii. W takich warunkach nadmierna szczegółowość byłaby zbędna. Projekt nie przewiduje kumulacji zasobów ani zadań budowlanych, Naczelny Wódz zajmuje się wyłącznie operacjami wojskowymi. Napisz swój własny legendarny scenariusz bitwy i poprowadź swoją armię do zwycięstwa!


Reklama

Pobierz Chickamauga Battles 1.0.7

Nowości w tej wersji
Improved: The AI has received some updates.
Change: Some UI updates.
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (4)
Data umieszczenia 2020-10-15 15:03
rozmiar 15.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/16 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |