Drift Bike Racing
0 (0)

Opis:

Game Drift Bike Racing  - to zabawny wyścig, w którym będziesz musiał driftować, wykonywać sztuczki, aby manewrować na motocyklu i próbować dotrzeć do mety w przyzwoitym czasie.

Kolarz podnosi dwukołowego kolegę, analizuje kombinację prędkości, przyspieszenia i kilku innych parametrów i zaraz rusza do startu. Przed pierwszym wyścigiem spotyka go ładna dziewczyna i mówi, że jazda to za mało. Przy wielu turach bohater będzie potrzebował specjalnych umiejętności. Piękno proponuje wypróbowanie takich wycieczek w trybie testowym. Żywe wskazówki koncentrują się na niuansach kontroli, wskazują, jak najlepiej robić zakręty i kontrolować sytuację, aby uniknąć upadków. Po uporaniu się z możliwościami użytkownik przechodzi na inne odległości przygotowane przez twórców.

Punkty przyznawane są za każdy wyjazd, wysokość nagrody uzależniona jest od wyniku. Otrzymane fundusze są wydawane na ulepszenia lub zakup nowych modeli, gdy garaż zostanie rozbudowany. Torów nie można nazwać prostymi, łatwo się pogubić w mnóstwie zakrętów, ale to tylko podnosi poziom adrenaliny. Dla prawdziwych kaskaderów zwykłe wyścigi wydają się nudne, ale tutaj musisz stale trzymać się w napięciu. Przy ekstremalnym ruchu prawie nie ma czasu na planowanie triku, musisz natychmiast zdecydować i spróbować idealnie zrealizować swój plan. Małe zjeżdżalnie, przeszkody i inne detale doskonale uzupełniają trudną drogę.

Charakterystyczne cechy gry Drift Bike Racing:

  • wirtuoz dryfujący na motocyklach;
  • zdobywanie punktów na podstawie wyników każdego wyścigu;
  • modernizacja pojazdu;
  • kupowanie nowych żelaznych koni;
  • doskonalić umiejętności kaskaderskie.

Projekt oferuje realistyczną fizykę i standardowe sterowanie. Strzałki kierunku znajdują się po lewej stronie, a przyciski przepustnicy i hamulca po prawej stronie ekranu. Zasadniczo ważne jest, aby wypracować spowolnienie podczas treningu, aby nauczyć się manewrowania na zakrętach. Umiejętności nie można zdobyć szybko, ale ciężka i celowa praca pomoże ci powoli awansować na szczyty ocen, poprawić własne wyniki. Po chwili nawet najbardziej zapierające dech w piersiach akrobacje będą wykonywane łatwo i pięknie. Udowodnij swój profesjonalizm w driftingu motocyklowym!


Reklama

Pobierz Drift Bike Racing 1.01

informacje ogólne
wersja 1.01 (101)
Data umieszczenia 2021-08-03 05:42
rozmiar 43.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/16 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |