Wrecked Cars: Post-Apo War with Guns,
0 (0)

Wrecked Cars: Post-Apo War with Guns,

Opis:

Gra Wrecked Cars: Post-Apo War with Guns, Cross Battle  to gra akcji walki, w której musisz walczyć o władzę i zasoby, walczyć samochodami wyposażonymi w fajną broń w postapokaliptycznym świecie.

Przed przystąpieniem do bitew z prawdziwymi przeciwnikami użytkownik zostaje zaproszony na szkolenie. Krótkie check-in ze szczegółowymi wskazówkami pozwala szybko zorientować się w zawiłościach kontrolowania żelaznego potwora. Następnie możesz udać się do garażu i wybrać potężny samochód spośród dostępnych modeli. Podczas ryzykownej wycieczki na pewno będziesz potrzebować broni, powinna być zamontowana na dachu pojazdu. Następnie system znajduje trzech kolegów z drużyny i czterech przeciwników na mecz śmierci i ogłasza początek niebezpiecznego wyścigu.

W postapokaliptycznej lokacji kierowcy ostro wciskają gaz i próbują znaleźć wrogów. Jednocześnie trzeba się rozejrzeć, zapamiętać położenie budynków i innych obiektów, by móc szybko wjechać do schronu. Każdy zespół ma 4 użytkowników. Zapewniony jest system uszkodzeń, który pozwala nie tylko zabijać, ale także ranić, dotykać różnych części mechanizmów wroga i dosłownie je rozmontowywać. Śmiertelne obrażenia sprawiają, że postać na sekundę znika, po czym samochód ponownie pojawia się w tym samym miejscu. Statystyki się zmieniają, zagraniczna drużyna otrzymuje +1 punkt. W grze toczy się do 20 zgonów z każdej strony.

Charakterystyczne cechy gry Wrecked Cars:

  • bitwy drużynowe na śmiercionośnych pojazdach;
  • kilka modeli transportowych;
  • karabiny maszynowe, armaty, wyrzutnie rakiet, inna broń;
  • zranienie przeciwnika, odstrzelenie ważnych szczegółów;
  • tabela liderów z wynikami każdej konfrontacji.

Po osiągnięciu skrajnego wskaźnika każdy otrzymuje powiadomienie o zakończeniu procesu, widzi wyniki wszystkich uczestników. Nawet najniższe liczby pozwalają zarobić niewielkie bonusy, kopać po mocniejszą broń lub inny samochód. Przemyślany algorytm sterowania daje graczowi komfort jazdy, ale nie gwarantuje łatwej ścieżki. Cierpliwość pozwoli ci zdobyć doświadczenie, nauczyć się stawiać opór wrogom, zapewniać ochronę i wsparcie kolegom z drużyny. Wokół jest wielu ludzi, którzy chcą wycelować i zniszczyć twojego czterokołowego potwora, nie pozwól, aby marzenia antagonistów się spełniły!


Reklama

Pobierz Wrecked Cars: Post-Apo War with Guns, 1.001f7

Nowości w tej wersji
- joysticks and game controllers completely changed.
- after match points improved. you can earn x10
- some of bugs fixed!
informacje ogólne
wersja 1.001f7 (210004)
Data umieszczenia 2020-10-16 16:45
rozmiar 64.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/17 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |