Stray Cat Doors2
0 (0)

Opis:

Playing the Stray Cat Doors2  - to druga seria uroczych łamigłówek, w których dociekliwa dziewczyna postanawia szukać przedmiotów, mieszać farby, otwierać wszystkie drzwi.

Młoda bohaterka przemierza kolorowe tereny. W pobliżu musi być skrzynia zamykana specjalnym zamkiem. Musisz znaleźć cztery farby w tubach i każdą wlać do specjalnego sektora zamku. Po połączeniu niezbędnych odcieni pudełko z cenną zawartością otworzy się, na pewno będzie coś, co będzie potrzebne do otwarcia drzwi. Wyjście przez drzwi oznacza pomyślne zakończenie misji, przejście do nowego pytania. Jeden etap obejmuje analizę kilku zadań. Pierwsze rozwiązanie jest pretekstem do pójścia dalej w lokację, aby zapoznać się z sytuacją w innej części terytorium.

Barwniki są rozrzucone w trudno dostępnych miejscach i czasami trudno je zdobyć. Do tego będziesz potrzebować przedmiotów pomocniczych. W prawym górnym rogu znajduje się schowek na twój ekwipunek. Możesz tam coś umieścić, a następnie wyjąć i użyć. Jeśli przez długi czas nie możesz znaleźć czegoś przydatnego, wskazówki z symbolami odcisku łapy kota pomogą ci zorientować się, gdzie leżą ważne elementy. Czasami musisz kilkakrotnie przejść w pobliżu podpowiedzi, zdobyć dodatkowe obiekty, a następnie wrócić. Gracz sam określa optymalną sekwencję działań, wskazówki nie są rozdzielane według priorytetów.

Charakterystyczne cechy gry Stray Cat Doors2:

  • przechodzenie zadań, otwieranie wielu drzwi;
  • wyszukiwanie różnych elementów, ich zastosowanie;
  • próby wydobycia zawartości zamkniętej skrzyni;
  • zabawne stroje dla głównego bohatera;
  • kilka lokacji na każdym z 9 poziomów.

Jasna oprawa graficzna jest skierowana przede wszystkim do dzieci. Witryny są urocze, zawierają wiele drobnych szczegółów, które spodoba się użytkownikom w każdym wieku. Deweloper stworzył imponującą tracklistę z magicznymi melodiami, które uzupełniają baśniową atmosferę. Puzzle i minigry uczą uważności, rozwijają logikę. Koty często pojawiają się w zadaniach, bohaterce udaje się uszczęśliwić wiele bezpańskich zwierząt. Pomóż oddziałowi znaleźć odpowiedź na każde pytanie i uszczęśliwić mruczące zwierzaki!


Reklama

Pobierz Stray Cat Doors2 1.0.7656

Nowości w tej wersji
Change icon
informacje ogólne
wersja 1.0.7656 (98)
Data umieszczenia 2022-02-06 08:57
rozmiar 164.5 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/17 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |