Opis:

Gra Kaasinator! To zabawna platformówka, w której musisz wędrować po jaskiniach, niszczyć stwory z sera, omijać strefy z ostrymi kolcami i innymi niebezpiecznymi elementami.

W 2021 roku planetę opanowali zaciekli wrogowie - różnego rodzaju kawałki sera. Osiedlili się w zagłębieniach górskich i ziemnych. Na specjalnym spotkaniu autorytatywne osoby postanowiły stworzyć oddział bojowników przeciwko serowi. Cel wojowników jest niezwykle jasny: zabić maksymalną liczbę przeciwników. Będziesz musiał pracować sam, według legendy koledzy pracują w innych jaskiniach. Dostępny arsenał jest przyjemnie zaskakujący, możesz odblokować pistolety, karabiny, futurystyczne pistolety i wiele innych rodzajów narzędzi. Gracz wybiera jedną z postaci, dostaje fajną broń i prowadzi postać przez dwuwymiarową lokację z mnóstwem pułapek. Liczba nabojów jest ograniczona, musisz odpowiednio wydawać amunicję.

Patrząc z boku, oddział cały czas biegnie w prawo, po drodze jest wiele luk, mechanizmów z zębatkami tnącymi, kamiennymi barierkami i innymi problemami. Aktywny ruch wymaga ostrej reakcji, nieostrożny krok lub opóźnienie może prowadzić do śmierci. Ważne jest, aby zapamiętać główną misję i bezlitośnie strzelać do kawałków sera, im więcej uda ci się wysadzić na małe kawałki, tym lepiej. Nie trzeba zabijać absolutnie wszystkich, czasami jedyną szansą na przeżycie jest banalny przeskok nad wrogiem stojącym obok czegoś niebezpiecznego.

Charakterystyczne cechy Kaasinatora!:

  • łuskanie najeźdźców sera w głębi jaskini;
  • kilka strzelanek do wyboru;
  • karabiny, broń laserowa, inna potężna broń;
  • różnorodność śmiertelnych pułapek;
  • gromadzenie złotych monet.

Retrospektywna grafika przywołuje wspomnienia ze starych platformówek, będziesz musiał tu cały czas skakać i skręcać. Deweloper zapewnił nagrody dla odważnych bohaterów i rozrzucił dużo monet, czasem możesz pomnożyć to, co zebrałeś. Poziomy są generowane z losową lokalizacją obszarów problemowych. Jest wielu antagonistów, ale jednocześnie trudno jest skoncentrować się na ich niszczeniu i pokonywaniu dystansu z przeszkodami. Spróbuj wejść w głąb lokacji, rozpraw się z aroganckimi najeźdźcami!


Reklama

Pobierz Kaasinator! 1.2.0

Nowości w tej wersji
- 6 New Characters! Play as your favorite YouTubers!
- 2 New Weapons! Use the comically large gun to combo-kill kaasjes!
- Tons of bugfixes!
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (1002000)
Data umieszczenia 2020-10-17 09:09
rozmiar 45.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/18 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |